Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Apartmento Do Golfe
* * * * *

13.10. - 20.10. Vybrať iný termín
291 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza na pokojnom mieste, v blízkosti centra mesta Vilamoura. Pripojenie na verejnú dopravnú sieť (cca 200 m) je ľahko dostupné. Mora s jemnou piesočnatou plážou, početnými obchodmi a útulnými barmi sú vzdialené 3,5 km. Letisko Faro je vzdialené približne 25 km.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel ponúka 54 apartmánov a 34 štúdií, ako aj 5 dvojposteľových izieb.Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu.V hoteli sú k dispozícii trezor, zmenáreň, herňa, knižnica, lekárske ošetrenie a práčovňa.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.K dispozícii sú aj obchody.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka je dobre vybavená chladničkou, mini chladničkou, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio a WiFi.Ponuka služieb zahŕňa aj záverečné upratovanie.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii sú rôzne aktivity, vrátane cykloturistiky/cykloturistiky, golf, biliard a masáže. Animačný tím apartmánového hotela nastavuje zábavné programy pre deti i dospelých.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, kaviareň a bar. Polpenzia je možné rezervovať. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte. Na vyžiadanie sú pripravené jedlá a vegetariánske jedlá.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
13.10. - 20.10.2019
7 nocí
31.10. - 10.11.2019
10 nocí
31.10. - 7.11.2019
7 nocí
3.11. - 14.11.2019
11 nocí
3.11. - 17.11.2019
14 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3