Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Hotel Kirini - My Mykonos Retreat
* * * * *

05.05. - 12.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
1 327 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
5.5. - 12.5.2019
7 nocí
1 327,00 €
6.5. - 13.5.2019
7 nocí
1 176,00 €
7.5. - 16.5.2019
9 nocí
1 381,00 €
7.5. - 14.5.2019
7 nocí
1 177,00 €
Miesto: Agios Ioannis
Poloha & oblasť Pohodlne sa nachádza v centre mesta Agios Ioannis, hotel ponúka veľa príležitostí na preskúmanie okolia.
umiestnenia
 • piesok


vzdialenosti:
 • Pláž cca. 2000 m


Vaše ubytovanie vám poskytne služby, ako je úschovňa batožiny a trezor. Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné vo verejných priestoroch. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania. Medzi ďalšie vybavenie patrí 24-hodinová bezpečnosť, lekárska pomoc, transferové služby, izbová služba, služba prebudenia, práčovňa a pagingové služby. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.
Ponúkané za ubytovanie
 • Whirlpool: kúpele
 • Parkovanie: parkovanie (v závislosti od dostupnosti), nestrážené: platený poplatok
 • Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky


Jedáleň a nápoje: Na výber si môžete vybrať jedáleň, jedáleň, raňajkovú miestnosť a bar. Okrem raňajok penzión ponúka aj obedy a večere a la carte. V prípade potreby sa tiež pripravujú bezlepkové jedlá. Okrem toho hotel ponúka občerstvenie.
Potraviny a nápoje
 • bar


Šport a fitnes: Bezstarostné plávanie sľubuje bazén. Možno použiť aj ležadlá na terase. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je snack bar pri bazéne. K dispozícii je celý rad aktivít vrátane plachtenia, potápania, kúpeľov a masáží.
voda
 • plachtenie
 • PADI potápačská škola


wellness:
 • Kúpele/Spa
 • Whirlpool: kúpele


Izba: Izby sú vybavené klimatizáciou a kúrením, rovnako ako aj kúpeľňou.Väčšina izieb má balkón.Niektoré jednotky majú krásny výhľad na more.Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor a minibar.Kávovar je tiež štandardný.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV, CD prehrávač a WiFi.Hostia si môžu vychutnať večerné nočné služby.Izby v izbách sú vybavené papučami.V kúpeľniach sa nachádza sprcha.Pre každodenné používanie sú k dispozícii sušič vlasov a župany.
Kde budete žiť
 • 1 manželská posteľ, klimatizácia, kúrenie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, televízor, izbová služba, vaňa alebo sprcha, fén, balkón alebo terasa
 • Rôzne kódy izieb si môžete rezervovať za denne aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V prípade cesty s balíkmi s medzinárodným letom je možné rezervovať vlak na letenku pre odletové letiská v Nemecku (a EuroAirport Basel) bezplatne.
  Vlak na letenku sa nevzťahuje na:
  • Rezervácia čistý letové výkony,
  • Rezervácia hotelový servis bez letu
  • Rezervácia služieb (napr. Hotel, výlety alebo prenájom automobilov) s osobitne rezervovaným letom
  • Cestovanie z nemeckých odletových letísk do cieľových letísk EuroAirport Bazilej a Salzburg, ako aj vnútroštátnej leteckej dopravy v Nemecku
  • Odchýlky od zahraničných letísk, a to ani za vnútornú nemeckú cestu k hranici
  Pre odchádzajúcich hostí TUI Deutschland platí vlak na letenku z nemeckej hranice pre odlety z nemeckých letísk. Pri rezervácii cesty balíkom na internete je vlak na letenku už zahrnutý. Vlakom na letenku je spolupráca s Deutsche Bahn AG.
  Viac informácií nájdete na
  • Súkromný transfer je možné rezervovať v mnohých hoteloch. Okrem individuálnych rezervácií
  • Odborníci na cestovanie sú počas vašej dovolenky k dispozícii 24 hodín denne (osobne, telefonicky alebo e-mailom).
  • Požičovňa áut od spoločnosti TUI CARS si môžete objednať v mnohých destináciách.


  Doplňujúce informácie: Pobytová taxa Od 01.01.2018 je turistická daň vyberaná za Grécko na základe nedávneho rozhodnutia gréckej vlády. Dane budú účtované hoteliérmi pri príchode alebo odchode hostí. Turistická daň je založená na klasifikácii (národnej kategórii) hotela.
  Pre 1 * a 2 * hotely/ubytovanie je daň za izbu za noc cca. 0,50 EUR.
  Pre 3 * hotely/ubytovanie je daň za izbu za noc približne. 1,50 EUR.
  Pre 4 * hotely/ubytovanie platí daň za izbu za noc cca. 3 EUR.
  Pre 5 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc približne. 4 EUR.
  (Čas zverejnenia a môžu sa zmeniť.)

  Vstupné požiadavky Grécko:

  PLUS BALÍK: Vrátane balíka TUI Plus, komplexného balíka služieb s multimediálnou podporou kedykoľvek prostredníctvom cestovného sprievodcu TUI, Vášho informačného portálu MY TUI s cennými cestovnými poznatkami o vašej dovolenke, digitálnym sprievodcom a mapami a asistentom SMS na požiadanie a certifikovaným krízovým manažmentom pre váš bezpečný prázdninový balíček. Viac o tom (platí pre všetky nové rezervácie od 01.07.2018)

  Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou: Tento výrobok je všeobecne nevhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už to vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa prosím na vašu kanceláriu na rezerváciu!

  Stav informácií: 27.05.2018
  Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
  Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

  Oficiálne hodnotenie: 5

  Hodnotenia klientov

  Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

  Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR