Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hotel Grand Rotana
* * * * *

27.11. - 05.12. Vybrať iný termín
590 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel Grand Rotana

Grand Rotana Resort:

Poloha: Obklopený sviežimi palmami na idylickom pobreží Šarm el Šejk, priamo na súkromnej 450 metrovej pieskovej pláži. Letisko a centrum zátoky Na 'ama s množstvom zábavných a nákupných zariadení sú vzdialené asi 8 km.

Vybavenie: Tento futuristický luxusný hotel ponúka 526 izieb a apartmánov, elegantnú vstupnú halu s recepciou a príjemné posedenie, bezdrôtové pripojenie na internet (za poplatok), 2 salóniky, rôzne reštaurácie podávajúce medzinárodné špeciality a bary, klub Pulse a obchodnú pasáž. Knižnica a práčovňa. Na priestrannom pozemku s viac ako 2 000 palmami je veľká bazéna s tobogánom a slnečnou terasou a barom pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú súčasťou bazénu a na súkromnej pláži hotela. Kreditné karty: VISA, Mastercard, Amexco.

Ubytovanie: Moderné a elegantne zariadené dvojlôžkové izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, satelitnú TV, pripojenie na internet a balkón alebo terasu (dvojposteľ). (DSM) s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, luxusné dvojlôžkové izby navyše majú posedenie a majú výhľad na more (DXM) Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jedno použitie (DA).

Šport/Zábava/Wellness: Tenis (za poplatok), posilňovňa, biliard a stolný tenis. Za poplatok, plne vybavené kúpele, fitness centrum a rôzne vodné športy, ako je potápanie, šnorchlovanie a windsurfing u miestnych poskytovateľov pláže. Rovnako jazda na koni, safari na púšti a množstvo iných výletov. Vo večerných príležitostných prehliadkach a živá hudba.

Deti: Miniclub, samostatný detský bazén a detské ihrisko.

Poznámky: 5 hviezdičiek kategórie krajiny
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.11. - 5.12.2019
7 nocí
29.11. - 7.12.2019
7 nocí
30.11. - 8.12.2019
7 nocí
2.12. - 10.12.2019
7 nocí
5.12. - 13.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}