Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Dreams Vacation Resort
* * * * *

07.12. - 14.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
572 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
7.12. - 14.12.2018
7 nocí
14.12. - 21.12.2018
7 nocí
4.1. - 11.1.2019
7 nocí
11.1. - 25.1.2019
14 nocí
Poloha: Hotel sa nachádza v meste Sharm El Sheikh. Centrum dediny Naama Bay s množstvom reštaurácií, nákupných a zábavných zariadení je vzdialené asi 7 km. Letisko Sharm-el-Sheikh je vzdialené približne 23 km.

Vybavenie: Hotel má celkom 318 izieb. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, internetový kútik (za poplatok), rôzne reštaurácie, bary, práčovňa (za poplatok) a rôzne obchody. V dobre udržiavanej záhrade sa nachádza sladkovodný bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne.

Izby: Izby sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (za poplatok), trezorom a balkónom/terasou, prípadne s výhľadom na bazén.

Šport: Stolný tenis, plážový volejbal; Denný zábavný program, večerné predstavenia. Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, masáže a procedúry v kúpeľnom a wellness centre, rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov na pláži.

Deti: Mini klub (4 - 12 rokov), mini disco a detský bazén.

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie s koláčemi a zmrzlinou, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a káva, čaj od 10 do polnoci.

Poznámka:
V Egypte existuje povinná vízová povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj vízum, keď prídete na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke približne 22 €). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
Tam je neskoré odhlásenie v RED SEA HOTELS. Hotelová izba, ako aj rezervovaná cateringová služba sú Vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia.

Pre všetky ostatné hotely hotelová služba i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR