Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Dreams Vacation Resort
* * * * *

29.03. - 05.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
657 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.3. - 5.4.2019
7 nocí
5.4. - 12.4.2019
7 nocí
3.5. - 10.5.2019
7 nocí
10.5. - 17.5.2019
7 nocí
Miesto:
Skalnatá pláž "Dreams Beach" (doporučené kúpele) je súkromná. Najbližšie zábavné zariadenia sa nachádzajú v niekoľkých krokoch. K dispozícii je tiež supermarket a niekoľko obchodov v okolí. Najbližšia atrakcia je Ras Mohammed (35 km). Centrum mesta je cca. 5 km ďaleko. Autobusová zastávka je cca. 6 km ďaleko. Najbližšie mesto Naama Bay je cca. 5 km ďaleko. Letisko: SSH cca. 20 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavných a niekoľkých prístavov a má 315 izieb rozložených na 2 podlažiach.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor, lobby bar, kaderník, výťah, malý supermarket, obchod, čitáreň a 3 bary, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K vybavenosti patrí niekoľko reštaurácií (talianske, à la carte a ázijské) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Izby sú vkusne zariadené a majú vaňu/sprchu/WC, sušič vlasov, telefón, klimatizáciu, satelitnú TV, minibar a balkón alebo terasu.

Rodinné izby sa skladajú z 2 dvojlôžkových izieb s prepojenými dverami.
Tiež vyššia miestnosť pre cestujúcich nad 55 rokov alebo 60 rokov (v závislosti od hotela) rezervovateľné. Všetci účastníci cestovania musia mať požadovaný minimálny vek. Zvyčajne sú izby pre seniorov vybavené štandardnými izbami. Ak je vek nesprávny, rozdiel sa musí zaplatiť v hoteli.

Honeymoon Room
Izby sú lacnejšie ako štandardné izby. Pri príchode do hotela musí byť predložený sobášny list, ktorý nesmie byť starší ako 3 mesiace. Pri nepravdivých informáciách musí byť zaplatený rozdiel v hoteli.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obed v hlavnej reštaurácii alebo občerstvenie pri bare pri bazéne, večera v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie v popoludňajších hodinách. Podávajte miestne víno počas obeda a večere a v lobby bare od 10:00 do 22:00. Miestne alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj od 10 do 22 hodín.

All inclusive plus: raňajky a neskoré raňajky, obed v hlavnej reštaurácii alebo občerstvenie pri bare pri bazéne, večera v hlavnej reštaurácii alebo raz za týždeň s predchádzajúcou rezerváciou v ponuke "Pergola" (talianske menu) alebo v "Grill House" na pláži. Zmrzlina počas obeda a večere v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie v popoludňajších hodinách a polnoci. Podávajte miestne víno počas obeda a večere a v lobby bare od 10:00 do 22:00. Miestne alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj nepretržite (v závislosti od otváracích hodín barov).

Z bezpečnostných dôvodov sa nápoje podávajú vonku v plastových pohároch.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Zábava pre deti 3 x týždenne od 10:00 do 15:00 pre deti od 4 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Opatrovanie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to potrebné, za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, potápanie, telocvičňa, minigolf, tenis
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (ak je to za poplatok): Vodné športy, tenisový kurt
- Zábava pre dospelých
- Večerné predstavenia 3 krát týždenne
 - Živá hudba 3x týždenne

wellness:
- v prípade potreby za poplatok: sauna, parný kúpeľ, hammam, vírivka, kúpele, masáže

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR