Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
02.12. - 10.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
746 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
2.12. - 10.12.2018
7 nocí
8.12. - 15.12.2018
7 nocí
13.12. - 20.12.2018
7 nocí
15.12. - 22.12.2018
7 nocí
Poloha: Tento hotel v marockom štýle (predtým Sol Y Mar Club Makadi) sa nachádza priamo na súkromnej dlhej piesočnatej pláži a ponúka krásny výhľad na pobrežie. In-house reef pozýva na šnorchlovanie a potápanie. V bezprostrednej blízkosti je Souk Makadi s mnohými obchodmi, potápačským centrom, prístavom, vodnými športovými centrami, lekárnicami, kúpeľným centrom Makadi (celková plocha 4200 m²), požičovňou áut a 6 reštauráciami à la carte a kaderníkom.

Vybavenie: Jaz Makadina má 270 izieb, recepciu, bufetovú reštauráciu a rôzne bary. Pre kulinárske zmeny, "Dine Around" v Souk Makadi, alebo show cooking v bufetovej reštaurácii. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén (čiastočne vyhrievaný v zime) s dvoma bazénmi a samostatným detským bazénom, ako aj bar pri bazéne a plážový bar. Plážové lehátka, vankúše a uteráky sú zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior (DSU): Pekne zariadené izby s rozlohou cca 38 m² majú sprchu/WC, sušič na vlasy, TV so satelitným príjmom, telefón s priamou voľbou (za poplatok), klimatizácia, minibar (za poplatok) , Voľný denne veľká fľaša vody v miestnosti. Tiež s čiastočným výhľadom na more a možnosťou rezervácie na jedno použitie. K dispozícii aj ako typ C, obmedzená kvóta a špeciálna cena.
Izba Family Superior: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú o niečo priestrannejšie asi 47 m². Opticky oddelený priestor na spanie pre deti cez oponu. Za osobitných podmienok v rodinnej izbe typu C je možné rezervovať.
K dispozícii aj ako rodinná izba typu B, s rovnakými funkciami ako rodinné izby superior, majú oddelené miesto na spanie pre deti s posuvnými dverami.
Junior Suite Superior: Mať rovnaké vybavenie ako Family Superior.
Suita Royal: Kráľovské suity sú zariadené ako Double Superior a majú spálňu a oddelenú obytnú plochu (približne 56 m²).
Rodinná úsporná izba: Vybavená ako rodina Superior. Obmedzená kvóta a špeciálna cena.
Dvojlôžková Superior TYP B: Rovnaké vlastnosti ako Double Superior, ale obmedzená kvóta a za špeciálnu cenu. K dispozícii aj ako dvojitý nadradený na jedno použitie (TYP B).
Economy Juniorsuite: rovnaké vlastnosti ako Junior Suite Superior, ale obmedzená kvóta a za špeciálnu cenu.
Super úsporná miestnosť: Rovnaké vlastnosti ako Double Superior, ale obmedzená kvóta a za špeciálnu cenu.
Rodinná izba typu A: Vybavená ako rodinná izba typu B, ale v obsadenosti 2 3 rezervovateľné. Dieťa musí spať v posteli rodičov alebo je k dispozícii detská postieľka.

Rezervovateľné jedlá: All Inclusive: Všetky hlavné jedlá v bufetovom štýle.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Hlavná reštaurácia "Al Masry" Raňajky 7-10 hod., Obed 12: 30-14: 30 a Večera 18-21 Hodiny v bufetovom štýle. Neskorá raňajková raňajky od 10:30 do 11:30. V čase obeda sú rôzne občerstvenie v "Al Sakkala" (12-17 hodín), rovnako ako v reštaurácii "Aqua" 12-17 hod. Odpoledne (od 3 do 16 hodín) čaj/káva a pečivo. Zmrzlina 12-17 hodín. Národné nealkoholické a alkoholické nápoje od 10.00 do 24 hodín. El Obba (Pool Bar) od 10:00 do 16:00, Beach Bar 10:00 - 16:00, 24 hodín Sultan Lounge (Lobby Bar) pre Národné alkoholické a alkoholické nápoje.
Ultra All Inclusive: Okrem programu AI: ovocný kôš a orientálne pečivo pri príchode do izby, župan a papuče, nealkoholické nápoje v minibare (dopĺňané denne), "Dine Around" v Madinat Makadi (v reštauráciách à la carte, Indická reštaurácia "Amaya", ázijská reštaurácia "MakaiTukai", talianska reštaurácia "Nino", orientálna reštaurácia "Sofra", barbecue reštaurácia "Le Grill", vybrané jedlá a nápoje za poplatok, minerálna voda). 24-hodinový Sultan Lounge (Lobby Bar) pre národné alkoholické a alkoholické nápoje.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: počas dňa športový a zábavný program realizovaný hotelovou animáciou, ako aj večerný program so živou hudbou a tanečnými vystúpeniami.

V cene sú zahrnuté športy: plážový volejbal, tenisový kurt, vodné pólo, stolný tenis, stolný futbal, šípky, biliard (18-24 hodín), fitnes miestnosť (7-19 hodín).
*********************
Makadi Water World Aqua Park: Denný voľný vstup do aquaparku Madinat Makadi vrátane občerstvenia Softdrinks. 50 rôznych snímok pre deti a dospelých.
Pre Madinat Makadi sú hostia k dispozícii z príslušných hotelových kyvadlových autobusov, plány sú navrhnuté na recepcii.
***********************

Šport za poplatok: 18-jamkové golfové ihrisko v bezprostrednej blízkosti. Rôzne vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov (za poplatok). Podsvietený tenis. Squash (Makadi Oasis)
Potápačské centrum a surf/katamarán Center.

Detský program: mini klub od 4-12 rokov, herňa, detské ihrisko, detská strava v hlavnej reštaurácii.

Wellness: Kúpeľné centrum v poplatku Souk Makadi.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii zadarmo v celom hoteli. Vysoká rýchlosť za poplatok.Lôžka za poplatok.
Kyvadlová doprava do Hurghady (za príplatok)
Lekár/klinika a lekáreň v Madinat Makadi (za poplatok).

Credit hotel: MasterCard, American Express, Visa.
Bankové a bankomaty sú k dispozícii (v Madinat Makadi).

Poznámky:
Pri výbere hotelového a cieľového letiska majte na pamäti, že v niektorých prípadoch kombinácia "Airport RMF-Hotel HRG" a naopak, "Airport HRG a Hotel RMF" často vyžaduje dlhé vzdialenosti a dlhý čas prepravy. Platí to aj vtedy, ak je tento hotel rezervovaný po plavbe Nilom.
***
Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované so schauinsland cestou nie je zahrnuté v cene cesty. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.

************
Na požiadanie sú k dispozícii izby s postihnutím.

Poznámka 2: PO Box 193, Hurghada Red Sea, Egypt.
Hotline: 20- (0) -16 416
Tel: 20- (0) 65 3590 025
Fax: 20- (0) 65 3590 035

V katalógu "Egypt" Tunisko "Leto 2018 na strane 70.
V katalógu "Egypt • Turecko • Tunisko" zima 2017/18 na strane 76.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR