Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Jaz Makadina
* * * * *

05.12. - 12.12. Vybrať iný termín
780 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento hotel v marockom štýle (predtým Sol Y Mar Club Makadi) sa nachádza priamo na súkromnej dlhej piesočnatej pláži a ponúka krásny výhľad na pobrežie. In-house reef pozýva na šnorchlovanie a potápanie. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza súk-makadi s množstvom obchodov, potápačským centrom, prístavom, vodným športovým centrom, lekárnictvom, kúpeľným centrom Makadi (celková rozloha 4200 m²), požičovňa áut, 6 a la carte reštauráciami a kaderníkom.

Vybavenie: Jaz Makadina má 270 izieb, recepciu, bufetovú reštauráciu a rôzne bary. Pre kulinárske zmeny, "Dine Around" v Souk Makadi, alebo show cooking v bufetovej reštaurácii. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén (vykurovaný v zime) s dvoma bazénmi a samostatným detským bazénom, ako aj bar pri bazéne a plážový bar. Plážové lehátka, vankúše a uteráky sú zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior (DSU): pekne zariadené izby cca. 38 m² vybavené sprchou/WC, sušičom na vlasy, TV so satelitným príjmom, telefón s priamou voľbou (za poplatok), klimatizácia, kávovar/čajník (denné bezplatné doplnenie), minibar (za príplatok), trezor (súčasťou), balkón alebo terasa. Voľný denne veľká fľaša vody v miestnosti. Tiež s čiastočným výhľadom na more a možnosťou rezervácie na jedno použitie. K dispozícii aj ako typ B alebo C, obmedzená kvóta a špeciálna cena.
Izba Family Superior: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú trochu priestrannejšie cca. 47 m². Opticky oddelený priestor na spanie pre deti cez oponu. Za osobitných podmienok v rodinnej izbe typu C je možné rezervovať.
K dispozícii aj ako rodinná izba typu B, s rovnakými funkciami ako rodinné izby superior, majú oddelené miesto na spanie pre deti s posuvnými dverami.
Junior Suite Superior: Mať rovnaké vybavenie ako Family Superior.
Suita Royal: Kráľovské suity sú vybavené ako Double Superior a majú spálňu a oddelenú obytnú plochu (cca 56 m²).
Rodinná úsporná izba: Vybavená ako rodina Superior. Obmedzená kvóta a špeciálna cena.
Dvojlôžková izba typu Superior typu B: Rovnaké funkcie ako rodinné izby typu Superior, ale obmedzená kvóta a za špeciálnu cenu.
Economy Juniorsuite: rovnaké vlastnosti ako Junior Suite Superior, ale obmedzená kvóta a za špeciálnu cenu.
Super úsporná miestnosť: Rovnaké vlastnosti ako Double Superior, ale obmedzená kvóta a za špeciálnu cenu.
Rodinná izba typu A: Vybavená ako rodinná izba typu B, ale v obsadenosti 2 3 rezervovateľné. Dieťa musí spať v posteli rodičov alebo je k dispozícii detská postieľka.

Rezervovateľné jedlá: All Inclusive: Všetky hlavné jedlá v bufetovom štýle.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Hlavná reštaurácia Al Masry "Raňajky 7-10 hod., Obed 12: 30-14: 30 a večera 18:30 -21: 30 hodín formou bufetu.Neskoré raňajkové raňajky od 10:30 do 11:30 a v poledne sú rôzne občerstvenie v Al Sakkala (12-17 hodín), ako aj v reštaurácii Aqua "od 12 do 17 hodín.Vo večerných hodinách ponúka reštaurácia Aqua sada alebo a la carte menu.Odpoledne (od 3 do 16 hodín) čaj/káva a pečivo.Zmrzlina 12-17 hodín.Národné nealkoholické a alkoholické nápoje od 10.00 do 24 hodín.El Obba (Pool Bar) od 10:00 do 22:00, Aqua Beach Bar 10-18pm, 24 hodín Sultan Bar (Lobby Bar) pre národné alkoholické a alkoholické nápoje (Poolside Bar) Neskoré raisant raňajky od 10: 30-11: 30.Ľahké občerstvenie od 12 do 17:00.
Ultra All Inclusive: Okrem programu AI: ovocný kôš a orientálne pečivo a fľaša vína pri príchode do izby, župan a papuče, nealkoholické nápoje v minibare (dopĺňané denne), "Dine Around" v Madinat Makadi (v reštaurácii à la carte) reštaurácia Amaya, indická reštaurácia Amaya, ázijská reštaurácia Makai Tukai, talianska reštaurácia Nino s orientálnou reštauráciou, barová reštaurácia Le Grill, výber jedál a nápojov za poplatok a minerálna voda. 1,5 hodiny navyše k salóniku Sultan Lounge pre národné alkoholické a alkoholické nápoje 1.5.18: 10% zľava v salóne krásy Mividaspa, práčovňa (obmedzená na 10 kusov oblečenia), Bezplatné neskoré odhlásenie (v závislosti od dostupnosti do 15:00).Od 16:00 do 20:00 sa účtuje poplatok vo výške 60 EUR za izbu v objekte (podľa dostupnosti).

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: počas dňa športový a zábavný program realizovaný hotelovou animáciou, ako aj denný večerný program so živou hudbou a tanečnými vystúpeniami.

V cene sú zahrnuté športy: plážový volejbal, tenisový kurt, vodné pólo, boccia, stolný tenis, stolný futbal, volejbal, šípky, aerobik, biliard (6-8pm), fitnescentrum (7:00 - 19:00) a dve vonkajšie jacuzzi.
*********************
Makadi Water Aqua Park: Denný vstup zdarma do aquaparku Madinat Makadi vrátane občerstvenia a nealkoholických nápojov. 50 rôznych snímok pre deti a dospelých.
Pre Madinat Makadi sú hostia k dispozícii z príslušných hotelov kyvadlové autobusy, plány sú navrhnuté na recepcii.
***********************

Šport za poplatok: 18-jamkové golfové ihrisko v bezprostrednej blízkosti. Rôzne vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov (za poplatok). Podsvietený tenis. Squash (Makadi Oasis)
Potápačské centrum a surf/katamarán Center.

Detský program: mini klub od 4-12 rokov, herňa, detské ihrisko, detská strava v hlavnej reštaurácii.

Wellness: Kúpeľné centrum v poplatku Souk Makadi.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii zadarmo v celom hoteli v obmedzenej rýchlosti. Vysoká rýchlosť za poplatok.
**********
Práčovňa za poplatok.
Shisha, diskotéka, salón krásy, neskorá pokladňa, telefón, lekár za poplatok.
Kyvadlová doprava do Hurghady (za príplatok)
Doktor/klinika (10-11: 00) - (19-20: 00). Lekáreň v Madinat Makadi (za poplatok).

Credit hotel: MasterCard, American Express, Visa.
Bankové a bankomaty sú k dispozícii (v Madinat Makadi).

Poznámky:
Pri výbere hotelového a cieľového letiska majte na pamäti, že v niektorých prípadoch kombinácia "Airport RMF-Hotel HRG" a naopak, "Airport HRG a Hotel RMF" často vyžaduje dlhé vzdialenosti a dlhý čas prepravy. Platí to aj vtedy, ak je tento hotel rezervovaný po plavbe Nilom.
*
Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.
*
3 bezbariérové ​​izby sú k dispozícii na požiadanie (DSU).

Poznámka 2:
PO Box 193, Hurghada Rudé more, Egypt.
Hotline: 20- (0) -16 416
Tel: 20- (0) 65 3590 025
Fax: 20- (0) 65 3590 035

V katalógu "Egypt • Turecko - Tunisko" zima 2018/19 na strane 72.
V katalógu "Egypt • Tunisko" Leto 2019 na strane 72.
V katalógu "Rodinné prázdniny" 2019 na strane 230.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
12.12. - 19.12.2019
7 nocí
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
2.1. - 9.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6