Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hotel LABRANDA Club Parad.
* * * * *

01.12. - 08.12. Vybrať iný termín
688 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel LABRANDA Club Parad.

Labrande Club Paradisio El Gouna:

Poloha: Tento hotel sa nachádza v exkluzívnom letovisku El Gouna, priamo na hotelovej piesočnej pláži. Rozľahlé golfové ihrisko s 18 jamkami je vzdialené 100 metrov. Centrum mesta El Gouna s obchodmi a zábavnými miestami, ako aj reštauráciami a barmi je vzdialené cca 1 km, do prístavu El Gouna sa nachádza 2 km. K dispozícii je hotelová kyvadlová doprava za poplatok. Centrum mesta a medzinárodné letisko sú vzdialené asi 30 km.

Vybavenie: Tento hotelový komplex s celkovým počtom 239 izieb ponúka hosťom vstupnú halu s recepciou, WLAN (vrátane/vo všetkých verejných priestoroch), niekoľko barov, hlavnú reštauráciu Marco Polo a plážovú reštauráciu Morgan's Beach Bistro, bankomaty, obchody a knižnicu. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sú 3 sladkovodné bazény (2 vyhrievané) so slnečnou terasou. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Ubytovanie: Pekne zariadené dvojlôžkové izby sú cca. 21 m2 a majú sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, ploché obrazovky, satelitná TV, trezor (súčasťou balenia), minibar (za poplatok), Wi-Fi (súčasťou balenia), klimatizácia a zariadený balkón alebo terasu.Dvojlôžkové izby sú umiestnené na záhrade (DZG).Tiež možno rezervovať ako typ A.V opačnom prípade je rovnakým vybavením aj obmedzený počet dostupných izieb Bestprice.Izby Superior majú rovnaké vybavenie a zariadenie na prípravu kávy/čaju a môžu sa objednať buď na strane bazéna (DSP) alebo s výhľadom na more (DSM).Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby do pekne zariadených rodinných izieb s rozlohou cca. 50 metrov štvorcových a s rovnakým vybavením ako nadradené dvojlôžkové izby majú aj župan a papuče, oddelenú obývaciu izbu s možnosťou prístelky, posedenie, 2 zariadené balkóny a terasu.

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: katamarán, kitesurfing, windsurfing, potápanie, šnorchlovanie, plachtenie a kayaking ponúkané miestnymi poskytovateľmi. Masáže, kozmetické procedúry a wellness centrum

Deti: Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén a detský klub (411 rokov).

Poznámky: 4-hviezdičkové kúpeľné a kozmetické centrum iba od 16 rokov
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
8.12. - 15.12.2019
7 nocí
12.12. - 19.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}