Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Steigenberger Golf Resort
* * * * *

13.12. - 20.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
738 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
13.12. - 20.12.2018
7 nocí
15.12. - 22.12.2018
7 nocí
16.12. - 23.12.2018
7 nocí
3.1. - 10.1.2019
7 nocí
Poloha: Exkluzívny golfový areál Steigenberger je obklopený lagúny s vlastnou lagúnskou plážou a 18-jamkové golfové ihrisko. Centrum El Gouna s obchodmi, barmi a reštauráciami je cca. Vzdialený 1 km. Počas dňa je hotel Club Paradisio bezplatný kyvadlový čln na pláž. Hurghada je cca. 30 km ďaleko.

Vybavenie: Tento komfortný hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých prístavov. Priestranná budova bola postavená v nubianskom štýle a má 268 izieb. Dom ponúka svojim hosťom elegantnú lobby s recepciou a posedením, rôzne reštaurácie, bary a zasadacie miestnosti. V krásne upravenej záhrade sa nachádza centrálny hlavný bazén a menší bazén (vyhrievaný v zime) so slnečnými terasami a barom pri bazéne. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zdarma pre hostí v bazéne, na pláži na more a lagúnu.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: veľké dvojlôžkové izby (cca 54 m²) sú komfortne zariadené a majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT TV, minibar (vrátane nealkoholických nápojov, 2x bezplatný dopĺňanie za týždeň) Balkón alebo terasa. Tiež ako DZ = EZ rezervovateľné.
Double Superior: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale nachádza sa v horných poschodiach s výhľadom na lagúnu, golfové ihrisko alebo bazén.
Juniorsuite: Junior suity majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie (asi 72 m²) a majú integrovanú obývaciu časť s pohovkou.
Rodinná izba: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, veľmi priestranné (asi 72 m²) s malým integrovaným obývacím priestorom a pohovkou a posteľou typu king a balkónom alebo terasou.
Dvojlôžková izba typu B: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba, obmedzená kvóta.
Dvojposteľová výhľad na záhradu (HRGA20): Inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba na záhradnú stranu (2GD). Alternatívne možno rezervovať na jedno použitie (1GD).

Možnosť rezervácie jedál: HB/AI: Raňajky formou bufetu, večere formou bufetu alebo ako 4-chodové menu v reštaurácii "La Rottisserie".

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky 6: 30-10: 30, obed 12: 30-14: 30 ("Fairways" bufetová reštaurácia) a obed 12: 30-14: 30 v Club Paradiso alebo A-la- Kniha na terase lagúny od 12-15 hodín a večera v bufetovej forme alebo 4-chodové menu v stredomorskej reštaurácii "La Rotisserie" od 18.30 do 21.30 hod. Odpoledne od 16:00 do 18:00 (v lete) od 15:30 do 17:30 (v zime), čaj s výberom kávy a v hoteli Paradisio od 15:00 do 17:00 v alkoholike (Steigenberger Hauswein, koktaily) a nealkoholických nápojov od 7-1 hod. v príslušnom otvorenom pruhu.
Nie je zahrnuté v cene: od 12 do 17 hodín à la carte reštaurácia "Lagoon Terrace Restaurant" a Green Bar.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: pravidelná večerná zábava.

Šport zahrnutý: (v závislosti od obsadenosti): Stolný tenis, volejbal, šípky a bocce, tenis v Tenisovom klube El Gouna a Club Paradisio Hotel (zaplavené za poplatok). Gym.

Šport za poplatok: šnorchlovanie, potápanie, kitesurfing, požičovňa bicyklov.

Majstrovské golfové ihrisko USPGA s 18 jamkami s driving range.
Zelený poplatok je možné rezervovať na mieste, v závislosti od sezóny.
Ponuky a ceny o Hoteli Golf Club.
Rôzne vodné športy ako napr. B. windsurfing a kitesurfing, potápanie, banánový čln na cca. Za 5 minút jazdy.

Detský program: detské ihrisko, 2 detské bazény, mini disco večer (v hoteli Club Paradiso).

Wellness: Wellness areál so saunou, parným kúpeľom a relaxačným bazénom. Žiadosti o poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii zdarma na recepcii/hotelovej hale a na izbách.
********
ATM, rôzne obchody,
Izbová služba a práčovňa (za poplatok).

Poznámky:
Pri výbere hotela a cieľového letiska si prosím všimnite, že v niektorých prípadoch kombinácia "Airport RMF a Hotel HRG" a naopak, "Airport HRG a Hotel RMF" často vyžaduje veľké vzdialenosti a dlhý čas prepravy. Platí to aj vtedy, ak je tento hotel rezervovaný po plavbe Nilom.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.


Poznámka 2:
84513 HURGHADA/EL GOUNA
EGYPT
0020-653580140
0.020-653.580.149
V katalógu "Egypt - Tunisko" Leto 2018 na strane 26.
V katalógu "Egypt • Turecko • Tunisko" zima 2018/19 na strane 27.

Sezóna Poznámka: Pre hotel HRGA20 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR