Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel The Three Corners Ocean View
* * * * *

28.11. - 05.12. Vybrať iný termín
673 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Rezort Club Resort sa nachádza v elegantnom prístave Abu Tig a je klenotom El Gouna, pokojného a uvoľneného strediska, ktoré leží medzi červenými horami púšte na východe a krištáľovo čistou vodou Červeného mora. Na medzinárodné letisko Hurghada sa dostanete po cca. 25 km. El Gouna sa stala exkluzívnym, nezávislým, vzrušujúcim a zároveň pokojným mestom s vlastným letiskom, vynikajúcou zdravotnou starostlivosťou s najmodernejšou nemocnicou, poštou, bankou a širokou ponukou reštaurácií, barov a nákupov. K dispozícii je tiež múzeum, observatórium, akvárium, amfiteáter a diskotéka Palladium a kasíno Aladin.
Rôznorodosť služieb a uvoľnená atmosféra tohto klimatizovaného plážového hotela z neho robí vynikajúce miesto na strávenie dovolenky alebo služobnej cesty. K vybaveniu patrí foyer s 24-hodinovou recepciou, trezor, výťah a bar, doprajte si kulinárske špeciality reštaurácie Oceana s chutnou kuchyňou a inovatívnymi jedlami z celého sveta, najmä z Belgicka. K dispozícii sú izby a práčovňa.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, telefón s priamou voľbou, satelitnú/káblovú TV, mini chladničku, individuálne regulovanú klimatizáciu a kúrenie, trezor na prenájom a balkón alebo terasu.
Vo vonkajšom areáli sa nachádza vyhrievaný bazén s detským bazénom, slnečníky a ležadlá. Na piesočnatej pláži sú k dispozícii aj ležadlá a slnečníky. Oasis party, arabská noc plná vôní, zmyselnosti a príťažlivosti, sa koná v blízkej oáze.
Hostia si môžu vybrať bohaté raňajky, obedy a večere formou bufetu. Je možné rezervovať all-inclusive.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.11. - 5.12.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6