Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Makadi Palace
* * * * *

10.11. - 17.11. Vybrať iný termín
625 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • Ideálne pre šnorchlovanie: koralový útes bohatý na druhy, ktorý predchádza veku,
  • renovovaný všetky bazény 8000 m² bazénový komplex
  • Skvelé Reštaurácie rozmanitosť
  • WiFi v hale


Miesto:

Palác Makadi je vzdialený cca. 30 km južne od Hurghady v zálive Makadi priamo na rozsiahlej súkromnej pláži. Tu nájdete ohromujúci koralový útes s biodiverzitou, kde môžete šnorchlovať (odporúčame kúpať topánky).
K dispozícii je pravidelná bezplatná autobusová doprava do centra Grand Mall a do centra Hurghady. Nábrežná promenáda spája RED SEA HOTELS Makadi Spa, Vodný svet Sunwing Makadi a Grand Makadi.vybavenie:

Vstupná hala vás užasne architektúrou a sviežimi zelenými rastlinami. Nájdete tu recepciu (nemecky hovoriacu) a lobby bar.Večerné miestne a medzinárodné zábavné predstavenia sa konajú v bare Joker Lounge Bar.Piano Bar Stan Getz je ideálnym miestom na vychutnanie si nápoja pri počúvaní živých hudobných nahrávok.Vychutnajte si vynikajúcu kuchyňu v jednej z 2 hlavných reštaurácií Dome a Melange.Reštaurácia v arabskom štýle susedí s ohromujúcou bazénou.Ďaleké východné pochúťky nájdete v thajskej záhrade (niektoré za príplatok), bohatý výber salátov, medzinárodné predmety a hlavné kurzy v reštaurácii Discovery (niektoré za príplatok).Terasa Rendezvous uprostred bazéna ponúka občerstvenie na obed.Sunset Grill má tiež snack bar.Medzi botanické záhrady patrí botanická záhrada, ktorá ponúka stredomorské špeciality (niekedy za príplatok).
V priestrannom komplexe sa nachádza očarujúci bazén (zrekonštruovaný na jar 2017) so samostatným detským bazénom. Pri bazéne a na pláži sú plážové ležadlá, vankúše, slnečníky v cene. Osušky nájdete v praktickej plážovej taške na izbe. V hotelovej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hotelovom komplexe nájdete mini obchod a na pláži viac obchodov.miestnosť:

Celkom 511 izieb je rozložených na 4 poschodiach. Junior suity (DJZ/EJZ) a vkusne zariadené, majú kúpeľňu so sprchou, fénom, WC, telefón, SAT TV, minibar (za poplatok), trezor, klimatizáciu (sezónne), útulné posedenie (rozkladacia pohovka), balkón/terasu. Big Juniorsuite (DBJ/EBJ) ponúka viac obytného priestoru s rovnakým vybavením. Suita Junior a suita Big Junior sú k dispozícii s max. 2 dospelí a 2 deti na obsadenie a potom ďalšia rozkladacia pohovka a prístelka.
Suita Grand (DSD) má porovnateľné vybavenie, spálňu a obývaciu izbu a extra sprchu. Pre obsadenie 2 dospelými a 2 deťmi sú v obývacej izbe prístelky.Šport a zábava:

6 tenisových kurtov s/bez svetlometu (za poplatok), futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis (bez poplatku), plážový volejbal, aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, športové aktivity, hry. Makadi Fitness Club a masáže za poplatok. Okrem toho sa denne mení večerná zábava a živá hudba. Nad promenádou sa dostanete do potápačskej školy Aquarius Diving Club.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky formou bufetu, obedový bufet, menu alebo občerstvenie, rôzne večerné raňajky alebo à la carte menu aj v Makadi Mall av Grand Makadi, niektoré menu a nápoje za príplatok. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín.
Na večeru je potrebný vhodný šatník. Nosenie náhrdelníka je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a doplnkových službách za príplatok nájdete na stránke.Katalóg zdôrazňuje:
  • Ideálny pre šnorchlovanie kvôli predčasnému koralovému útesu bohatému na druhy
  • Bazén s rozlohou 8000 m²
  • Skvelé Reštaurácie rozmanitosť
  • WiFi v hale


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Stuttgartu
v junior suite double
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
10.11. - 17.11.2019
7 nocí
14.11. - 21.11.2019
7 nocí
16.11. - 23.11.2019
7 nocí
17.11. - 24.11.2019
7 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6