Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Makadi Palace
* * * * *

27.02. - 12.03. Vybrať iný termín
682 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Výhody ETI:
 • Ranný vták 40%
 • Kostenfreies WLAN
 • Wellness
 • Šport a aktívny
 • Jednorazový plast bez obsahu
 • Plážové osušky zadarmo, plážové ležadlá, vankúše, slnečníky


ETI tipy:
 • Ideálne pre snorkelerov cez koralový útes s bohatými druhmi
 • 8 000 m² bazénu
 • Veľké množstvo reštaurácií
 • Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
 • Jednorazové plastové zdarma *


Miesto:
Palác Makadi sa nachádza asi 30 km južne od Hurghady v zátoke Makadi, priamo na rozľahlej súkromnej pláži, s ohromujúcim koralovým útesom a rôznymi druhmi, kde si môžete šnorchlovať (odporúčaná kúpacia obuv) a pravidelným bezplatným autobusovým transferom. v Grand Mall “av centre Hurghady. Nábrežná promenáda spája kúpele RED SEA HOTELS Makadi Spa, Sunwing Waterworld Makadi a Grand Makadi. Transfer cca. 30 minút.

vybavenie:
Vstupná hala vás užasne architektúrou a sviežimi zelenými rastlinami. Nájdete tu recepciu (nemecky hovoriacu) a lobby bar.Večerné miestne a medzinárodné zábavné show sa konajú v bare Joker Lounge.Piano Bar Stan Getz vás pozýva na drink pri počúvaní živej hudby.Vychutnajte si vynikajúcu kuchyňu v jednej z 2 hlavných reštaurácií The Dome "a Melange".Reštaurácia v arabskom štýle susedí s ohromujúcou bazénou.Pochúťky na Ďalekom východe nájdete v thajskej záhrade „(čiastočne za poplatok), bohatý výber šalátov, medzinárodných predjedál a hlavných jedál v reštaurácii Discovery“ (čiastočne za príplatok).Stravovacia terasa v strede bazéna ponúka občerstvenie na obed.V reštaurácii Sunset Grill nájdete aj snack bar.Súčasťou botanickej záhrady je reštaurácia Botanická záhrada, ktorá ponúka stredomorské špeciality (niekedy za príplatok).V priestrannom komplexe sa nachádza pôvabný bazén (zrekonštruovaný na jar roku 2017) a samostatný detský bazén.Pri bazéne a na pláži sú k dispozícii plážové lehátka, vankúše a dáždniky.Osušky môžete nájsť v praktickej plážovej taške vo svojej izbe.Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.V hotelovom komplexe nájdete mini market a na pláži viac obchodov.

miestnosť:
Celkom 511 izieb je rozložených na 4 podlažiach. Junior suity (DJZ/EJZ) a vkusne zariadené, majú kúpeľňu/sprchu, sušič vlasov, WC, telefón, SAT TV, minibar (za poplatok), trezor, klimatizáciu (sezónne), útulné posedenie (rozkladacia pohovka), balkón/terasu. Veľký Juniorsuite (DBJ/EBJ) ponúka viac obytného priestoru s rovnakým vybavením. Junior Suite a Big Junior Suite sú k dispozícii s max. Obsadiť 2 dospelí a 2 deti a potom mať ďalšiu pohovku a prístelku. Grand Suite (DSD) má porovnateľné vybavenie, spálňu, obývaciu izbu a ďalšiu sprchu. Pre obsadenie 2 dospelými a 2 deťmi sú v obývacej izbe prístelky.

Šport a zábava:
6 tenisových kurtov s/bez svetlometu (za poplatok), futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis (bez poplatku), plážový volejbal, aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, športové aktivity, hry. Makadi Fitness Club a masáže za poplatok. Okrem toho sa každý deň mení večerná zábava a živá hudba. Cez promenádu ​​prídete do potápačského klubu Aquarius "škola potápania" Rôzne potápačské balíčky nájdete na strane 19.

Detský klub Maxi:
ETI Maxi Kids Club ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Od 10:00 do 17:00 (sezónne otváracie hodiny) môže nemecký hovoriaci opatrovateľ prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové kategórie je tu tá správna zábava. Služba ETI Baby Service pre všetkých najmenších hostí ETI má pripravené rôzne detské potreby, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi, v závislosti od dostupnosti (viac informácií s. 14).

Jedlo a pitie:
Hotel ponúka jedlá all inclusive. Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, rôzne občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci v cene.

Výber z raňajok:
Bohaté medzinárodné raňajky formou bufetu v reštaurácii The Dome a stredomorské raňajky v reštaurácii Melange. Ráno sa v hale podávajú raňajky.

Ponuka obedov:
Medzinárodný bufet v reštaurácii Dome a reštaurácii Melange. V reštaurácii Discovery si za poplatok môžete vychutnať špeciality z morských plodov.

Večera:
Medzinárodná večera formou bufetu v reštaurácii Dome a reštaurácii Melange. V reštaurácii Thai Garden a v botanickej záhrade si môžete pochutnať na večeri a la carte. V reštaurácii Discover nájdete pokrmy stredomorskej show formou bufetu.

Večera v obchodnom dome Makadi:
V obchodoch Makadi sú reštaurácie otvorené od 18:00 do 21:00. K dispozícii sú tieto reštaurácie:
 • La Maison de Paris - Francúzska reštaurácia a-la-carte
 • Golden Dragon - čínska reštaurácia a la carte
 • Bombaj - indická reštaurácia A-la-carte
 • Mafia - talianska reštaurácia a la carte
 • Tam Tam - Orientálna reštaurácia A-la-Carte - Vodná fajka (za poplatok)
 • - Gaucho Strak domu Jedálenský prirážka
 • Smak Fish - čerstvé rybie jedlá (za poplatok)
 • Makadi Gelateria - Domáca zmrzlina (za poplatok) od 14:00 do 22:00

Vo všetkých o.a. Nápoje sú nápoje za poplatok. Stôl si môžete rezervovať v hotelovej hale medzi 10:00 a 12:00, alebo na recepcii Makadi Mall medzi 17:30 a 21:30.

Pre hlad medzi:
Malé občerstvenie nájdete v RENDEZVOUS BAR a SUNSET BAR, ako aj vo vstupnej hale.

Bary:
Lobby bar a terasa LOBBY
JOKER BAR
MODRÁ POZNÁMKA BAR
SUNSET BAR
RENDEZVOUS
PIANO BAR
BEACH BAR

Je vhodný odev (dlhé nohavice, Bermudy, košele/blúzka, obuv) večer v reštauráciách a baroch modlitby. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Pre viac informácií o all-inclusive program, otváraciu dobu

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.2. - 7.3.2020
9 nocí
27.2. - 5.3.2020
7 nocí
27.2. - 12.3.2020
14 nocí
29.2. - 7.3.2020
7 nocí
29.2. - 12.3.2020
12 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}