Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Makadi Palace
* * * * *

18.04. - 27.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
909 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
18.4. - 27.4.2019
8 nocí
4.5. - 18.5.2019
14 nocí
4.5. - 16.5.2019
12 nocí
4.5. - 11.5.2019
7 nocí
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • Ideálne pre šnorchlovanie: koralový útes bohatý na druhy, ktorý predchádza veku,
  • renovovaný všetky bazény 8000 m² bazénový komplex
  • Skvelé Reštaurácie rozmanitosť
  • WiFi v hale


Miesto:

Palác Makadi je cca. 30 km južne od Hurghady v Makadi Bay priamo na rozsiahlej súkromnej pláži. Tu nájdete ohromujúci koralový útes s biodiverzitou, kde môžete ľahko šnorchovať (doporučujeme papuče). K veľkému nádražiu a do centra Hurghady je pravidelný bezplatný autobusový transfer. Krásna plážová promenáda vedie k priľahlým hotelom RED SEA HOTELS Makadi Spa, Sunwing Waterworld Makadi a Grand Makadi.vybavenie:

Už v hale budete prekvapení mimoriadnou architektúrou a sviežimi zeleňami, tu nájdete recepciu (nemecky hovoriaci) a lobby bar.Večerné miestne a medzinárodné zábavné predstavenia sa konajú v bare Joker Lounge Bar.Piano Bar Stan Getz je ideálnym miestom na vychutnanie si nápoja pri počúvaní živých hudobných nahrávok.Vychutnajte si vynikajúcu kuchyňu v jednej z 2 štýlových hlavných reštaurácií The Dome and Melange.Reštaurácia v arabskom štýle susedí s ohromujúcou bazénou.Ďaleké východné pochúťky nájdete v thajskej záhrade (niektoré za príplatok), bohatý výber salátov, medzinárodné predmety a hlavné kurzy v reštaurácii Discovery (niektoré za príplatok).Terasa Rendezvous v strede bazéna ponúka vynikajúce občerstvenie počas obeda.V reštaurácii Sunset Grill je aj snack bar.Medzi botanické záhrady patrí botanická záhrada, ktorá ponúka stredomorské špeciality (niekedy za príplatok).V priestrannom komplexe sa nachádza pôvabný bazén (zrekonštruovaný na jar roku 2017) a samostatný detský bazén.Pri bazéne a na pláži sú k dispozícii plážové lehátka, vankúše a dáždniky.Osušky môžete nájsť v praktickej plážovej taške vo svojej izbe.Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.V hotelovom komplexe nájdete mini market a na pláži viac obchodov.miestnosť:

Celkom 511 izieb je rozmiestnených na 4 poschodiach. Štandardné izby sú juniorské suity (DJZ/EJZ) a sú vkusne zariadené, majú vaňu/sprchovací kút, sušič vlasov, toaletu, telefón, SAT TV, minibar, trezor, klimatizáciu (sezónne), útulné posedenie, balkón/terasa. Veľký Juniorsuite (DBJ/EBJ) ponúka väčší obytný priestor s rovnakým vybavením. DJZ a DBJ sú k dispozícii s max. 2 dospelí a 2 deti (prístelky) na obsadenie. Veľká suita (DSD) má porovnateľné vybavenie a 2 spálne a extra sprchu.Šport a zábava:

6 tenisových kurtov s/bez svetlometu (za poplatok), futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis (bez poplatku), plážový volejbal, aerobik, vodná aerobik, vodné pólo, športové aktivity, hry. Makadi Fitness Club a masáže za poplatok. Navyše denne mení večerné zábavy a živú hudbu. Na promenáde prichádzate do potápačskej školy Aquarius.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky formou bufetu, obedový bufet, menu alebo občerstvenie, rôzne večerné raňajky alebo à la carte menu aj v Makadi Mall av Grand Makadi, niektoré menu a nápoje za príplatok. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín.
Na večeru je potrebný vhodný šatník. Nosenie náhrdelníka je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a doplnkových službách za príplatok nájdete na stránke.Katalóg zdôrazňuje:
  • Ideálny pre šnorchlovanie kvôli predčasnému koralovému útesu bohatému na druhy
  • Bazén s rozlohou 8000 m²
  • Skvelé Reštaurácie rozmanitosť
  • WiFi v hale


Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR