Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Makadi Palace
* * * * *

17.01. - 24.01.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
486 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
19.1. - 2.2.2019
14 nocí
19.1. - 31.1.2019
12 nocí
24.1. - 31.1.2019
7 nocí
24.1. - 2.2.2019
9 nocí
VÝHODY ETI
  • Kostenfreies WLAN
  • Šport a aktívna
  • Single s dieťaťom
  • Neskorý check-out

ETI INFO
  • Ideálny pre šnorchlovanie cez koralový útes bohatý na druhy
  • Bazén s rozlohou 8000 m²
  • Veľká rozmanitosť reštaurácií
  • WiFi v hale

Miesto:
"Makadi Palace" sa nachádza asi 30 km južne od Hurghady v Makadi Bay priamo na rozsiahlej súkromnej pláži. Nájdete tu koralový útes s nepopierateľnou biodiverzitou, kde si môžete vychutnať šnorchlovanie (odporúčané kúpacie topánky) bezstarostné. bezplatný autobusový transfer do "Grand Mall" a do centra Hurghady. Plážová promenáda vedie do hotelov RED SEA HOTELS "Makadi Spa," Sunwing Waterworld Makadi "a" Grand Makadi ". Čas prenosu cca. 30 minút.

vybavenie:
Palácová architektúra a svieže zelené rastliny vo vstupnej hale s recepciou (nemecky hovoriaci, WLAN tu zadarmo) a lobby bar zapôsobiť.V priestrannom komplexe je okouzlující bazén s oddeleným detským bazénom.Pri bazéne a na pláži sú k dispozícii plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky, ktoré nájdete v praktickej plážovej taške na izbe.Večerné zábavné predstavenia sa konajú v "Joker Lounge Bar".Piano Bar "Stan Getz" vás pozýva, aby ste si pri počúvaní živého hudby napili.Vychutnajte si večeru v jednej z 2 štýlových hlavných reštaurácií "The Dome" a "Melange".Reštaurácie v arabskom štýle susedia s bazénom (renovované na jar 2017).Ďaleké východné pochúťky nájdete v "thajskej záhrade" (čiastočne za príplatok), bohatý výber medzinárodných jedál v "Discovery Restaurant" (za čiastočne za príplatok).Terasa "Rendezvous" alebo "Sunset Grillrestaurant" ponúkajú na obed vynikajúce občerstvenie.Botanická záhrada s reštauráciou Botanická záhrada so stredomorskými špecialitami (čiastočne za príplatok).K dispozícii je tiež mini-trh, na pláži nájdete viac obchodov, 24 hodín.Zavolať.

miestnosť:
511 izieb je rozmiestnených na 4 poschodiach. Štandardné izby sú juniorské suity (DJZ/EJZ), majú vaňu/sprchovací kút, sušič vlasov, WC, telefón, SAT TV, minibar, trezor, klimatizáciu (sezónne), posedenie, balkón/terasa. Veľký Juniorsuite (DBJ/EBJ) ponúka väčší obytný priestor s rovnakým vybavením. DJZ a DBJ sú k dispozícii s max. 2 dospelí a 2 deti (prístelky) na obsadenie. Grand Suite (DSD) má porovnateľné vybavenie a 2 spálne a extra sprchovací kút.

Šport a zábava:
6 tenisových kurtov s/bez svetlometu (za poplatok), futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis (bez poplatku), plážový volejbal, aerobik, vodná aerobik, vodné pólo, športové aktivity, hry. Makadi Fitness Club a masáže za poplatok. Okrem toho denne mení večerné zábavy a živú hudbu. Po promenáde prichádzate do školy potápania Aquarius.

All-inclusive:
Raňajky formou bufetu, obedový bufet, menu alebo občerstvenie, rôzne večerné raňajky alebo à la carte menu aj v Makadi Mall av Grand Makadi, niektoré menu a nápoje za príplatok. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín. Na večeru je potrebný vhodný šatník. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné.


Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR