Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Orca Village
* * * * *

24.01. - 03.02.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
583 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
24.1. - 3.2.2019
9 nocí
27.1. - 3.2.2019
7 nocí
31.1. - 7.2.2019
7 nocí
7.2. - 14.2.2019
7 nocí
Poloha: Hotel Orca Village sa nachádza priamo na pláži. Vzdialenosť k letisku Hurghada je cca. 80 km.

Vybavenie: Tento plážový hotel bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2016 a má 20 izieb. K vybaveniu patrí recepcia, lobby, klimatizácia, Wifi (za poplatok) a bufetová reštaurácia.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené sprchou/WC a klimatizáciou.

Stravovanie: Raňajky a polpenzia je možné rezervovať. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.

Šport/Zábava: Rôzne vodné športy je možné objednať s miestnymi poskytovateľmi na pláži.

Iné: - Prijatá platba: Euro/Master Card a Visa.

Prístup: Pre našich hostí s letiskom Hurghada:

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR