Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
14.12. - 22.12. Vybrať iný termín
984 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza v blízkosti letoviska Playa Honda, iba cca. 2 km od mesta Arrecife, hlavného mesta Lanzarote, a asi 3 km od letiska Arrecife.

Vlastnosti:
Môžete sa ubytovať v klimatizovanom hoteli v jednom z 2 apartmánov a jednom z 12 dvojposteľových izieb. K dispozícii sú trezor, izbová služba, služba prebudenia, práčovňa a konferenčná miestnosť. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie.Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť.Izby majú manželskú posteľ.Prípadne sú k dispozícii oddelené spálne.K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl.K dispozícii je aj mini chladnička.Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma).Hostia budú mať tiež pantofle v ich ubytovaní.Kúpeľne sú vybavené sprchou, vaňou a vírivkou.Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Sladkovodný bazén (čiastočne vyhrievaný bazén) ponúka príjemné kúpanie vo vonkajšom prostredí. K dispozícii je tiež terasa s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii sú rôzne aktivity vrátane cykloturistiky/horskej cyklistiky, golfu, kúpeľov a masáží.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, raňajková miestnosť a bar. Ubytovanie ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane nocľahu s raňajkami a polpenziu. Okrem raňajok penzión ponúka aj obed a večeru à la carte. Okrem toho hotel ponúka občerstvenie. Dom disponuje sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.12. - 22.12.2019
8 nocí
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
4.1. - 11.1.2020
7 nocí
6.1. - 13.1.2020
7 nocí
7.1. - 14.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}