Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Villas Salinas De Matagorda
* * * * *

05.11. - 12.11. Vybrať iný termín
968 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Atraktívne vily sa nachádzajú v oblasti Matagorda (Puerto del Carmen), s výhľadom na more a len pár krokov (asi 200 m) od príjemnej pláže. K dispozícii sú obchody vzdialené len niekoľko metrov. Puerto del Carmen má pláž dlhšiu ako 6 km. Centrum mesta je plné zábavy, obchodov a reštaurácií. Máte tiež možnosť vychutnať si nočný život mesta alebo relaxovať v jednom z rozsiahlych športových zariadení.

Vlastnosti:
Ubytovanie: hotelová izba. V 9 vilách/domoch sa hostia cítia ako doma. K dispozícii je trezor. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Pre parkovanie je k dispozícii garáž.

Ubytovanie:
V budovách je kúpeľňa. Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kút je dobre vybavený chladničkou, mikrovlnnou rúrou, zariadením na prípravu čaju a kávy a umývačkou riadu pre vlastné stravovanie. K dispozícii je práčka a žehliaca sada. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane TV, rádio a stereo. Ponuka služieb zahŕňa aj záverečné upratovanie. Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti hotela. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na slnečnej terase sa hostia môžu pohodlne usadiť na lehátkach pod slnečníkmi. Ako športová alebo voľnočasová voľba, masáže sú k dispozícii za poplatok.

Stravovanie:
Existuje bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.11. - 12.11.2019
7 nocí
9.11. - 16.11.2019
7 nocí
19.11. - 26.11.2019
7 nocí
20.11. - 27.11.2019
7 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6