Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
29.10. - 05.11. Vybrať iný termín
952 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: 300 rokov stará cisterna premenená na pôvodný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 17 000 m². Rozsiahle záhrady sú usporiadané s granátmi z lávy typickými pre Kanárske ostrovy, palmami, borovicami, mimózami a kaktusmi. Hotel Finca je vzdialený len 5 minút chôdze od centra bývalého hlavného mesta Teguise. K dispozícii sú obchody, útulné bary a reštaurácie, lekáreň, banka atď. Na pláže Puerto del Camen na východe je vzdialenosť cca. 25 km ďaleko. V cca. 15 km sa nachádza na severozápade dlhej prírodnej pláže Famara a súčasné hlavné mesto Arrecife sa nachádza v cca. 15 km východne od mesta Teguise.

Zariadenia: Bývalá 300-ročná cisterna bola v roku 1998 obnovená a prestavaná na pôvodnú obytnú budovu, ktorá bola odvtedy pravidelne obnovovaná každé tri roky. Celková obytná plocha je 112 m² a je vybavená množstvom prírodného kameňa a dekoratívnou kamennou podlahou. Len pre dospelých!

Rezervovať si zariadenia:
Finca: Prienik do prírodného kameňa vedie k vchodu do domu, tri kroky dole v pestrofarebnej obývacej izbe s polstrovanými kamennými lavičkami a samostatným jedálenským stolom a kamenným kameňom.Obývacia izba susedí so samostatnou spálňou s 2 lôžkami, dezertom a šatníkom.Z obývačky sa dostanete aj v niekoľkých krokoch v malej hale z 2.Spálňa a veľká kúpeľňa s 2 samostatnými umývadlami, sprchou a WC.V spálni je rustikálny drevený strop, manželská posteľ, dezert a šatník.Štátna kompletne zariadená kuchyňa, ktorá sa nachádza v samostatnej chate, vedľa domu.Zariadenie sa skladá z chladničky, závesnej skrine, kuchynského riadu, plynového sporáka s 2 horákmi, grilom, kávovarom a jedálenským stolom so 4 stoličkami.Okrem toho, pred kuchyňou je krytá terasa s pergolou a grilom, stolík a stoličky v zasadené s rastlinami pekný predný dvor. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 4)

Kategória Krajina: Finca

Ako sa tam dostať: Po kruhovom objazde vedúcom z letiska prejdite smerom na Arrecife a potom postupujte podľa značiek "CIRCUNVALACION" (bypass).Nechajte Arrecife vpravo a prejdite na obchádzku až do výjazdu "TAHICHE".Tu opustíte okružnú cestu a budete jazdiť v smere LZ 1 TAHICHE.Cesta cez Tahiche do posledného (3.) kruhového objazdu.Tu vediete smer "TEGUISE".Na ďalšom kruhovom objazde odbočte doľava v obci Teguise a prejdite po hlavnej ceste k východu.Na ľavej strane je čerpacia stanica Cepsa; oproti čerpacej stanici odbočiť vpravo.Môžete jazdiť cca. 300 m na tejto malej ceste, až kým to už nebude ďalej, potom odbočte vpravo.Asi o 100 metrov ďalej na ľavej strane je príjazd do fincasu (biela kamienková cesta a kamenné stĺpy s nápisom "Balsa").

Hotelové služby: úvodné a záverečné upratovanie. Výmena uterákov a posteľná bielizeň sa mení raz týždenne.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (podmienky Fiat Panda alebo podobné podmienky požičovne nižšie) a pri rezervácii kódovania ACE603O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zberu kľúčov.
***
Dôležité: Kontaktujte prosím sprievodcu tour priamo pri príchode na letisko.
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!
***

Poznámka 2: C./MALVARROSA 6
35530 Teguise
****
Životná skúsenosť vo výnimočnom dome na tomto očarujúcom a fascinujúcom ostrove.
*****
Finca iacest len ​​pre dospelých nad 18 rokov.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.10. - 5.11.2019
7 nocí
5.11. - 12.11.2019
7 nocí
7.11. - 14.11.2019
7 nocí
9.11. - 17.11.2019
8 nocí
9.11. - 16.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3