Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
21.09. - 03.10. Vybrať iný termín
1 220 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Ziggy Blues sa nachádza pár metrov od starého prístavu Arrecife, priamo na Charco de San Gines, lagúny s prírodnou morskou vodou v srdci hlavného mesta. Tento vstup je obklopený krásnymi bielymi rybárskymi domami, s u. A. malé romantické reštaurácie, bary, kaviarne a obchody so suvenírmi. V lagúne je ukotvených mnoho rybárskych lodí, obklopených palmovou promenádou s malými mostmi. Obchody, supermarkety, lekáreň a lekári sú dostupné cca. 10 minút chôdze. Pláž je cca. 1 km a na letisko cca. 8 km.

Vybavenie: Kompletne zrekonštruovaný apartmán je vhodný až pre 6 osôb. Ziggy Blues navrhol blízky priateľ známeho španielskeho umelca Cesara Manrique, ktorý ho inšpiroval k výzdobe domu. Je štýlovo zariadený, so starožitnosťami a umeleckými dielami v súlade s moderným nábytkom. Teplé farby vás vyzývajú, aby ste sa cítili dobre a relaxovali.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán: Kompletne zrekonštruovaný v roku 2019, apartmán má 3 spálne s romantickým osvetlením, z ktorých 2 majú manželskú posteľ a 1 majú dve samostatné postele. Každá spálňa má vlastnú mramorovú kúpeľňu. 2 spálne a 2 kúpeľne sú prístupné po schodoch.
Tento štýlový apartmán má navyše kombinovanú obývaciu a jedálenskú časť s otvorenou kuchyňou, všetky s krásnymi drevenými podlahami. V obývacej izbe je TV so satelitnými programami a audio prehrávač. V tesnej blízkosti obývačky je otvorená jedáleň so stolom a 6 stoličkami a otvorená kuchyňa. Je plne vybavená chladničkou, mrazničkou, umývačkou riadu, rúrou, Zerankochfeld, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, mikrovlnnou rúrou.
**************
Ak je apartmán obsadený 1-2 osobami, dve izby budú zamknuté. Pri obsadení 3-4 osôb je dokončená 1 spálňa. Ak hostia chcú použiť inú spálňu, platí sa za príplatok.

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy

Kategória Krajina: Finca

Nájsť cestu: Z LETISKA LANZAROTE DO PONTEVEDRA STREET, 8 (ARRECIFE) Ziggy Blues
Na sever smerujte na letisko. Postupujte podľa značiek LZ-2/ARRECIFE. Cesta na LZ-2. Pokračujte na Calle José Antonio Primo de Rivera.
Po cca. 6 minút odbočte vpravo na ulicu Genia. Otočte doľava na Av Fred Olsen.
Na kruhovom objazde pokračujte na Av. Dr. Rafael González. Na ďalšom kruhovom objazde po prvom výjazde na Av. La Marina, potom Av. Coll a Av. Olof Palme.
Udržujte zľava priebežne Av Olof Palme.
Na kruhovom objazdeďte druhý výjazd na Calle Juan de Quesada. Potom odbočte vpravo do Calle Trece septembra a odbočte do Calle Galicia. Vezmite druhú ulicu vľavo a teraz ste na ulici Pontevedra.
Číslo 8 (Ziggy Blues) sa nachádza na pravej strane cesty.

Hotelové služby: počiatočné a záverečné upratovanie, posteľná bielizeň a uterák sa menia raz týždenne.
Nie sú povolené žiadne zvieratá. V blízkosti je verejné parkovisko.
Detská postieľka nie je k dispozícii.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom auta z/na letisko (Fiat Panda alebo podobné podmienky zapožičania vozidla nižšie) a pri rezervácii kódovania ACE606O bez zapožičania automobilu a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu, pokiaľ ide o zbierku kľúčov.
***
Dôležité: Kontaktujte prosím sprievodcu tour priamo pri príchode na letisko.
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!

Poznámka 2: Pontevedra, 8
35500 Arrecife, Lanzarote

Sezóna Upozornenie: Predtým Casa TucanaTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.9. - 3.10.2019
12 nocí
1 220,00 €
21.9. - 2.10.2019
11 nocí
1 172,00 €
25.9. - 3.10.2019
8 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3