Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
29.10. - 05.11. Vybrať iný termín
957 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 17.000 m². Rozsiahle záhrady sú usporiadané s granátmi z lávy typickými pre Kanárske ostrovy, palmami, borovicami, mimózami a kaktusmi. Hotel Finca je vzdialený len 5 minút chôdze od centra bývalého hlavného mesta Teguise. K dispozícii sú obchody, útulné bary a reštaurácie, lekáreň, banka atď. Na pláže Puerto del Camen na juhovýchode je vzdialenosť cca. 25 km ďaleko. V cca. 15 km sa nachádza na severozápade dlhej prírodnej pláže Famara a súčasné hlavné mesto Arrecife sa nachádza v cca. 15 km východne od mesta Teguise.

Vybavenie: Prízemný dom je postavený z lávovej skaly a prírodného kameňa a rustikálneho a moderného nábytku. Len pre dospelých!

Rezervovať si zariadenia:
Finca: Veľká obývacia izba má útulné čalúnené kamenné posedenie a veľký jedálenský stôl. V obývačke s integrovanou kuchyňou je plynový sporák s 2 horákmi, chladničkou a kuchynským riadom. Vedľa spálne s manželskou posteľou z kamenného tela je atraktívne navrhnutá kúpeľňa so sprchou a WC. Obývacia izba aj spálňa vedú k pôvodne zariadenej terase s grilom, z ktorého je možné prekrásny výhľad zo sopky v strede ostrova, cez východné pobrežie až k pevnosti Castillo Santa Barbara. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: Bez stravovania.

Kategória Krajina: Finca

Smery: NÁVOD
CASA banánom a CASA Tuneras
Po kruhovom objazde, ktorý vedie z letiska, prejdite smerom na Arrecife a potom postupujte podľa značiek "CIRCUNVALACION" (okružná cesta).Nechajte Arrecife vpravo a prejdite na obchádzku až do výjazdu "TAHICHE".Tu opustíte okružnú cestu a budete jazdiť v smere LZ 1 TAHICHE.Cesta cez Tahiche do posledného (3.) kruhového objazdu.Tu vediete smer "TEGUISE".Na ďalšom kruhovom objazde odbočte doľava v obci Teguise a prejdite po hlavnej ceste k východu.Na ľavej strane je čerpacia stanica Cepsa; oproti čerpacej stanici odbočiť vpravo.Môžete jazdiť cca. 300 m na tejto malej ceste, až kým to už nebude ďalej, potom odbočte vpravo.Asi o 100 metrov ďalej na ľavej strane je príjazd do fincasu (biela kamienková cesta a kamenné stĺpy s nápisom "Balsa").
Ak ste zranení alebo máte problémy, môžete kontaktovať majiteľa (Jesús Miguel Cabrera) na tomto telefónnom čísle:
928 84 50 70

Hotelové služby: úvodné a záverečné upratovanie. Výmena uterákov a bielizne raz za týždeň.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom auta z/na letisko (Fiat Panda alebo podobné podmienky autopožičovne nižšie), ako aj pri rezervácii kódovania ACE618O bez autopožičovne a bez prevodu, prosím, oznámte nám čas príchodu týkajúci sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Kontaktujte prosím sprievodcu tour priamo pri príchode na letisko.
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!

Poznámka 2: ** Len dospelí
adresa:
Malvarrosa sn,
35530
Teguise
LanzaroteTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.10. - 5.11.2019
7 nocí
15.11. - 22.11.2019
7 nocí
15.11. - 23.11.2019
8 nocí
16.11. - 23.11.2019
7 nocí
16.11. - 24.11.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3