Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
15.12. - 22.12. Vybrať iný termín
690 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v meste Puerto del Carmen, cca. 200 m od verejnej piesočnatej pláže "Matagorda". To je v pešej vzdialenosti. Najbližšie mesto Arrecife je cca. 10 km ďaleko. Letisko: ACE cca. 7 km.

vybavenie:
Hotel sa skladá z hlavných a niekoľkých prístavov a má 165 izieb rozložených na 2 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, recepciu, trezor (s vkladom) a bar, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť s miestnymi kanálmi a satelitnou TV. K vybaveniu patrí reštaurácia à la carte s terasou. Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá. Bazén má niekoľko bazénov a samostatný detský bazén. Vonkajší komplex má terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hoteloví hostia môžu využívať lehátka a slnečníky pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmány majú vaňu alebo sprchu/WC, spálňu, satelitnú televíziu, telefón, WiFi (za poplatok), trezor, klimatizáciu (júl - september), obývaciu miestnosť s jedálenským kútom a kuchynský kút (chladnička, varná kanvica, alebo mikrovlnná rúra), ako aj terasu alebo balkón.

Štúdiá: S rovnakým vybavením ako apartmány nemajú oddelenú spálňu.

Apartmány Superior majú rovnaké vybavenie ako štandardné apartmány s rozkladacou pohovkou.

Superior apartmány, 2 spálne: S rovnakým vybavením ako štandardné apartmány majú druhú spálňu.

Bungalov, 2 spálne: Izby majú 2 spálne, kúpeľňu alebo sprchu/WC, kuchyňu (chladničku, hriankovač, varnú platňu, rúru alebo mikrovlnnú rúru), TV so satelitným príjmom a sú umiestnené v bungalovoch/prístavoch.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Self-stravy, raňajky alebo polpenzia

Raňajky formou švédskych stolov.

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
- Babysitting (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: biliard, šípky, stolný tenis, tenis, masáže, solárium
- Zábava pre dospelých 2x týždenne od 20:00 do 23:00.
 - Živá hudba 2x týždenne od 20:00 do 23:00

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
7.1. - 14.1.2020
7 nocí
11.1. - 18.1.2020
7 nocí
12.1. - 19.1.2020
7 nocí
13.1. - 20.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}