Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
26.11. - 03.12. Vybrať iný termín
597 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Apartmánový komplex je vzdialený len pár minút od pláže. Do centra mesta sa dostanete po cca. 10 minút chôdze.

Vlastnosti:
Súčasťou apartmánového komplexu sú 33 izieb. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - bezpečné a zariadenie na výmenu meny. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa. K základnému vybaveniu každej izby majú balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Všetky izby majú rozkladaciu pohovku. Oddelené spálne sú ďalšie rezervovať pohodlie. Prístelky môžu byť vyžadované. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a čaj/kávovar je tiež štandardné. Pre optimálny komfort, pripojenie k internetu, telefónom, televíziou a Wi-Fi starostí. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Okrem toho, sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Hotel i tretích strán ponuky sú uchovávané mimo športového a rekreačného odvetvia. Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Pohodlná lehátka sú k dispozícii na terase. Ako športové či rekreačné stolný tenis je k dispozícii za poplatok.

Stravovanie:
Existuje bar.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 3.12.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1
Hodnotenia klientov: 3.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}