Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Agaete Parque Apartments
* * * * *

14.04. - 21.04. Vybrať iný termín
519 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza v centre mesta Playa del Inglés, iba cca. 400 m od malebnej širokej piesočnatej pláže. Rôzne obchody, reštaurácie a bary sa nachádzajú v okruhu cca. Návšteva 100 m. Hostia sú vzdialení len 300 m od verejnej dopravy.

Vlastnosti:
V 12 apartmánoch a 195 apartmánoch sa budete cítiť ako doma. Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a odhlásením. K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. K rôznym zariadeniam a službám patrí hotelový trezor, zmenáreň, novinový stánok, lekárska pomoc, práčovňa a práčovňa mincí. Vo verejných priestoroch môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou areálu hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu a kúrenie zabezpečuje príjemnú klímu v interiéri. Väčšina izieb má štandardne balkón. Hostia môžu pohodlne spať na posteľ veľkosti king. K dispozícii je aj trezor. Kuchynka je vybavená chladničkou. K najlepším dovolenkovým komfortom patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok). V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa. Apartmánový hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné zariadenia hotela. Kým dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti dostanú svoje peniaze v brouzdališti. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase. V bare pri bazéne sú k dispozícii osviežujúce nápoje. V rekreačnej oblasti ponúka ubytovanie kúpele a solárium a biliard za poplatok.

Stravovanie:
V reštaurácii s nefajčiarskou klimatizáciou si môžete vychutnať rôzne špeciality, ako sú kaviareň a bar. Apartmánový hotel ponúka polpenziu a all inclusive ako rezervovanú stravu. Ponúkané sú raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.4. - 22.4.2020
8 nocí
14.4. - 21.4.2020
7 nocí
15.4. - 22.4.2020
7 nocí
16.4. - 23.4.2020
7 nocí
16.4. - 26.4.2020
10 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}