Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
18.09. - 26.09. Vybrať iný termín
513 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Apartmánový komplex sa nachádza v jednej z najkrajších oblastí Puerto Rico, veľmi blízko pláže Amadores. Terasovitý hotel ponúka krásny výhľad na Pico del Teide a západy slnka. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza nákupné centrum Europa s butikami, supermarketmi, športovými zariadeniami, kaderníckymi salónmi a omnoho viac. Piesočnatá pláž je vzdialená cca. 2 km, v centre mesta Puerto Rico je 3 km. Letisko Las Palmas je vzdialené približne 45 km.
Komplex bol zrekonštruovaný v roku 2006 a ponúka celkom 35 apartmánov. K ďalším zariadeniam patrí lobby s recepciou, reštaurácia, bar, zmenáreň a faxové služby. Hostia majú k dispozícii aj hotelový trezor, prístup do výťahu, kaviareň, novinový stánok a mini-market. Deti sú v dobrých rukách v detskom klube. Parkovanie je k dispozícii.
Apartmány majú spálňu (renovovanú v lete 2007), plne vybavenú kúpeľňu, obývaciu izbu/jedáleň s rozkladacou pohovkou a kuchynský kút s kuchynským riadom. Súčasťou apartmánu je satelitná/káblová TV, chladnička, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, manželská posteľ a trezor. Ponuku dotvára veľká terasa s výhľadom na krásnu pláž Amadores.
Medzi rekreačné zariadenia patrí detský bazén a solárny vyhrievaný bazén so snack barom. Na slnečnej terase môžu hostia využiť ležadlá a slnečníky. Okrem toho sa ponúka biliard.
Hostia si môžu vybrať kontinentálne raňajky z bufetu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
18.9. - 25.9.2019
7 nocí
18.9. - 26.9.2019
8 nocí
19.9. - 26.9.2019
7 nocí
21.9. - 29.9.2019
7 nocí
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}