Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Aldiana Club Fuerteventura
* * * * *

20.03. - 30.03. Vybrať iný termín
1 305 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa na skalnatej plošine nad krásnou dlhou piesočnatou plážou Jandia. Z komplexu si môžete vychutnať nádherný panoramatický výhľad na oceán.

Vybavenie: Rozsiahly klubový komplex je krásne upravený a ponúka niečo pre každého hosťa. Celý komplex má celkom 361 izieb, ktoré sú rozmiestnené po bungalovoch a budove hotela. Pri bazéne sa môžete venovať aktívnemu životu a v krásnych záhradách nájdete aj veľa zón pokoja. Špeciálna reštaurácia "Las Gaviotas" sa nachádza nad plážou. Pre vašu fyzickú pohodu je hosťom k dispozícii wellness centrum „Welldiana Spa“. Ďalej je tu nákupné centrum s butikom, minimarketom, kaderníctvom, vinárňou a diskotékou „Blue Dolphin“. Veľký sladkovodný bazén má ležadlá (súčasťou balenia) a bezplatný uterák. Wi-Fi príjem zahrnutý v celom komplexe. Ležadlá na pláži sú za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby (v hoteli): Všetky izby sú cca. 26 metrov štvorcových a sú vybavené sprchou alebo vaňou, WC, klimatizácia/kúrenie, sušič vlasov, balkón, telefón, TV s plochou obrazovkou, mini chladnička, trezor. Bez výhľadu na more. objednať jeden s dieťaťom. Všetky izby boli renovované v roku 2017/2018 a renovovať. V lete aj pre jednu osobu rezervovaný.
Rodinná izba (v bungalove): Sú 2 dvojlôžkové izby so spojovacími dverami, každá s kombinovanou obývacou izbou/spálňou. (Obsadenie 2 2 alebo 3 2) a cca. 42 m².
Dvojlôžková izba (v bungalove): cca. 21 m². Sú vybavené kombinovanou obývacou izbou/spálňou so sprchou, WC, sušičom vlasov, terasou alebo balkónom, telefónom, TV, mini chladničkou, trezorom, klimatizáciou/kúrením. Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok. Všetky izby boli zrekonštruované v rokoch 2017/2018 a novo zariadené.
Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
***
Alternatívne od mora a súkromné ​​účely s výhľadom na more rezervovaný.
**
Prípadne (nie mora) k dispozícii s oddelenou spálňou.
Jednoposteľová izba (bungalov): rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby v bungalove. Bez výhľadu na more. K dostaniu tiež ako typ A obmedzené kontingentu.
Výhľad na more je k dispozícii na niektorých termínoch za príplatok.
Trojlôžková izba (v bungalove): Kombinovaná obývačka/spálňa pre 3 osoby so samostatnou spálňou (oddelená stenou s dverami). Kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, terasa, TV v obývacej miestnosti/spálni, telefón, mini chladnička, trezor a klimatizácia/kúrenie. cca. 26 m².
Výrazná zľava izby (k dispozícii až do 30/04/20): beh domu. Zákazníci môžu tam nájsť, čo izby sú umiestnené (hotelovú izbu alebo štandardné bungalov). U týchto typov izieb je možné bez preferencie pre polohou i vybavením. k dispozícii len v určitých termínoch.

Rezervovateľné možnosti stravovania: All inclusive: stolové víno, pivo, nealkoholické nápoje a stolová voda. Pomáhajú si pestrými bufetmi a stanicami na živé varenie, popoludňajším občerstvením, nápojmi v baroch, okrem nápojov z ponuky fajnšmekrov. 1 x týždenne galavečer s mottom „čiernobiely“., Poznámka: Vzhľadom na súčasnú situáciu v oblasti Corony nové požiadavky španielskeho Covid-19, žiaľ, už neumožňujú ponúkať bufet v reštaurácii Las Gaviotas Beach “ Hotel prijal nasledujúce opatrenia, aby vyhovel hygienickým a dištančným predpisom: V špeciálnej reštaurácii Las Gaviotas Beach dostanete ráno, na poludnie a večer večer kulinárske špeciality, ktoré sa podávajú à la carte. K dispozícii je tiež nový bar, Las Gaviotas Bar (tu jedlo a nápoje sú za poplatok).

Národná kategória: Klub

Zábava: Denné a večerné zábava, kino, nočný klub "Blue Dolphin".

Sports, vrátane tenisové kurty, fitnes centrum, aerobic, nordic walking, lukostreľba, plážový volejbal a úvodné lekcie v rôznych športoch.

Šport na poplatok: tenisové kurzy, 18-jamkové golfové ihrisko v cca. 3 km, lekcie surfovania, lekcie potápania, kite surfing, surfovanie, požičovňa horských bicyklov a prehliadky.

Detský program: Flosseclub.
Deti od 2-3 rokov (Delfinis) a 4-6 rokov (plutvy) sú denne od 09- 21:00 starostlivosti (vr. Obedy a večere, občerstvenie a nápoje). V nemeckých školských prázdnin prebiehajú špeciálne programy pre naše 7 až 10 rokov staré deti (Dolphins) 11-13 rokov staré deti mládež a 14-17 rokov staré dospievajúce.

Wellness: No Diana Spa: Leto 2019 rekonštrukciou. Krytý bazén, dve sauny, parné kúpele a jacuzzi (v cene). Ajurvédskej procedúry, Ruheraum- a záhrada, rehabilitačné a exotické procedúry, masáže, salón krásy (všetko za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi recepcia zahrnutá v celom komplexe.

Poznámky: PLAYA DE JANDIA 35626 MORRO JABLE FUERTEVENTURA / ŠPANIELSKO
TEL: 0034-928169870 FAX: 0034-928542121

***
S kódom FUE838 je na rezervované obdobie zahrnutý neobmedzený vstup do Oasis Parku. Podrobný popis nájdete tu


***
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategória: 4 slnko vďaka popularite faktoru a veľmi dobré umiestnenie.
****
Bezbariérový hotelový komplex.
Na požiadanie je k dispozícii 12 bezbariérových izieb (dvojlôžková izba v bungalove).
****
V rodinných bungalovoch v oboch izbách je možnosť rozkladacej pohovky (pre jedno dieťa).
****
Veľkosti izieb, to je približná veľkosť vrátane terasy alebo balkóna.

Poznámka 2: Dôležité informácie pre vašu dovolenku v Aldiane: Balíček pre deti, balík pre deti, špeciálne udalosti v klube, nie je možné rezervovať vopred. Rezervácia miest a miesta Aldiana nie sú zahrnuté.
****
Ak ste si prevedenie nie je byť priamy prenos.
****
Avšak, špeciálne udalosti sú na mieste, v závislosti od dostupnosti, je možné rezervovať. Inak všetky služby v miestnych kluboch sú identické. Prime Time iba na 15.3-27.3.20 vr. Dospelé! V lete roku 2020 je plánovaná žiadna prime time.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 88.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 84.

Sezóna Poznámka: V období od 15.3.-27.3.20 deti a dojčatá sú povolené.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
20.3. - 30.3.2021
9 nocí
1 305,00 €
20.3. - 28.3.2021
8 nocí
1 162,00 €
20.3. - 27.3.2021
7 nocí
1 272,00 €
21.3. - 28.3.2021
7 nocí
1 331,00 €
12.4. - 20.4.2021
7 nocí
1 281,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}