Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Aldiana Club Fuerteventura
* * * * *

13.12. - 20.12. Vybrať iný termín
1 018 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa na skalnej náhornej plošine nad krásnou dlhou piesočnatou pláž Jandia. Z komplexu si môžete vychutnať nádherný panoramatický výhľad na oceán.

Vybavenie: Priestranný klubový areál je krásne upravený a ponúka niečo pre každého hosťa.Celý komplex má celkovo 361 izieb, ktoré sú rozmiestnené po bungalovoch a hotelovej budove.Všetky izby sú novo zrekonštruované.K dispozícii je aktívny život v bazéne, rovnako ako mnoho zón mieru v krásnej záhrade.Špeciálna reštaurácia "Las Gaviotas", ktorá je tiež novo zrekonštruovaná, sa nachádza nad plážou.Pre telesnú pohodu môžu hostia využiť wellness centrum "Welldiana Spa".Okrem toho, nákupná pasáž s butikom, mini market, kaderníctvo, vinotéka a diskotéka "Blue Dolphin".Veľký sladkovodný bazén má ležadlá (v cene) a bezplatný uterák.Wi-Fi recepcia v celom zariadení vrátane.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba (v hoteli): Izby sú cca. 26 m² a vybavené sprchou alebo vaňou, WC, klimatizáciou/kúrením, sušičom na vlasy, balkónom, telefónom, TV s plochou obrazovkou, mini chladničkou, trezorom. Bez výhľadu na more. Ako jednolôžková s možnosťou rezervácie pre deti. Všetky izby boli zrekonštruované v rokoch 2017/2018 a novo zariadené.
Rodinná izba (v bungalove): Sú 2 dvojlôžkové izby so spojovacími dverami, každá s kombinovanou obývacou izbou/spálňou. (Obsadenie 2 2 alebo 3 2) a cca. 42 m².
Jednolôžková izba typu Bungalow: Rovnaké vlastnosti ako jednoposteľové izby v bungalove, ale obmedzená kvóta.
Dvojlôžková izba (v bungalove): cca. 21 m². Sú vybavené kombinovanou obývacou izbou/spálňou so sprchou, WC, sušičom vlasov, terasou alebo balkónom, telefónom, TV, mini chladničkou, trezorom, klimatizáciou/kúrením. Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok. Všetky izby boli zrekonštruované v rokoch 2017/2018 a novo zariadené.
Jednolôžková izba (v bungalove): Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby v bungalove. Bez výhľadu na more. Výhľad na more je k dispozícii za príplatok. K dispozícii aj ako typ A s obmedzeným kontingentom.
Trojlôžková izba (v bungalove): Kombinovaná obývačka/spálňa pre 3 osoby so samostatnou spálňou (oddelená stenou s dverami). Kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, terasa, TV v obývacej miestnosti/spálni, telefón, mini chladnička, trezor a klimatizácia/kúrenie. cca. 26 m².
Super úsporná miestnosť: beh domu. Zákazníci si môžu zistiť, v ktorej izbe sú ubytovaní (hotelová izba alebo štandardný bungalov). Pri týchto typoch miestností nie je možné žiadne situácie a vybavenie. Možnosť rezervácie len v určitých termínoch.

Rezervovateľné stravovacie možnosti: All Inclusive: plná penzia vrátane stolového vína, piva, nealkoholických nápojov a fľaškovej vody. Každá z nich ponúka rôzne raňajky a živé jedálenské stanice, v popoludňajšej jedálni sú tiež nápoje v bare, okrem nápojov znaleckého preukazu. 1 x týždenný slávnostný večer s heslom "čierna a biela".

Kategória krajiny: Club

Zábava: vysoká denná a večerná zábava, divadlo, nočný klub "Blue Dolphin", Silver Lounge.

Športové aktivity: tenisové kurty, fitness centrum, aerobik, nordic walking, lukostreľba, plážový volejbal, pouličné a taster lekcie v rôznych športoch.

Šport za poplatok: tenisové kurzy, 18-jamkové golfové ihrisko v cca. Vzdialenosť 3 km, kurzy plavby a surfovania, kurzy potápania, kitesurfing, surfovanie, požičovňa horských bicyklov a zájazdy.

Detský program: Fin Club
O 2-3 roky staré delfíny a 4-6 ročné plutvy sa starajú denne od 9.00 do 21.00 vrátane obeda a večere, občerstvenia a nápojov. Počas nemeckých sviatkov sa konajú špeciálne nemecké programy pre našich 7 - 10-ročných delfínov, 11-13-ročných mladých a 14-17-ročných dospievajúcich.

Wellness: Welldiana Spa: Novo zrekonštruované. Ponúka krytý bazén, 2 sauny, parný kúpeľ a vírivku (v cene). Ajurvédske procedúry, relaxačná miestnosť a záhrada, fyzioterapia a exotické procedúry, masáže, kozmetický salón (všetko za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi recepcia v celom objekte.

Poznámky: PLAYA DE JANDIA 35626 MORRO JABLE FUERTEVENTURA/ŠPANIELSKO
TEL: 0034-928169870 FAX: 0034-928542121

***
S kódom FUE838 je neobmedzený vstup do Oasis Park zahrnutý do rezervovaného obdobia. Podrobný popis nájdete tu


***
slr hodnotenie 4 slnko kvôli faktoru popularity a veľmi dobré umiestnenie.
****
Bezbariérový hotelový objekt.
Na požiadanie je k dispozícii 12 bezbariérových izieb (dvojlôžková izba v bungalove).
****
V rodinných bungalovoch v oboch izbách je možnosť rozkladacej pohovky (pre jedno dieťa).

Poznámka 2: Dôležité informácie pre Vašu dovolenku Aldiana: Detský balíček, detský balíček, špeciálne akcie v klube, nie je možné rezervovať vopred. Bezplatné rezervovanie miest a body Aldiana nie sú zahrnuté. Rezervácia prevodu nie je priamym prevodom. Špeciálne udalosti sa však nachádzajú na mieste, v závislosti od dostupnosti, a môžu sa rezervovať. V opačnom prípade sú všetky služby v kluboch na mieste rovnaké. Pre leto 2018 20.4.-31.10.2018 nie je plánovaný hlavný čas. Od 24.3.-5.4.2019 hlavný čas v hoteli.
V katalógu "Kanárske ostrovy" zima 2018/19 na strane 118.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 108.

Poznámka sezóny: Počas hlavného času od 24. 3. do 5.4.2019 vrátane, v hoteli nie sú povolené žiadne deti ani deti.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
13.12. - 20.12.2019
7 nocí
1 018,00 €
9.1. - 16.1.2020
7 nocí
1 109,00 €
10.1. - 17.1.2020
7 nocí
1 111,00 €
11.1. - 18.1.2020
7 nocí
1 058,00 €
30.1. - 6.2.2020
7 nocí
1 109,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}