Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Boutique & Villas Casa Vieja
* * * * *

22.11. - 30.11. Vybrať iný termín
616 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento malý boutique hotel bol v roku 2007 zrekonštruovaný na zrúcanine starého typického kanárskeho zámku z počiatku 20. storočia s použitím prírodného kameňa a dreva.
Vily sa nachádzajú vedľa hotela Boutique Casa Vieja (asi 100 metrov od hotela) na okraji dvoch dedín La Oliva a Villaverde na severe ostrova. V supermarkete sa nachádza cca. 200 metrov a centrum je cca. 700 metrov od hotela. Na letisko cca. 30 km a na pláže Corralejo a El Cotillo cca. 18 km ďaleko.

Vybavenie: Hotel má 10 izieb, recepciu (otvorenú počas dňa, otvorenú hodinu), rozsiahle záhrady a nádvorie so záhradou. Vo vonkajšom priestore je ďalší nádvorie s krytou terasou v kanárskom štýle. V areáli hotela sa nachádza bazén s lehátkami a slnečníkmi. Hotel ponúka lobby s recepciou, reštauráciou, barom a kaviarňou.
Cca. 100 metrov od apartmánov sú vily postavené v rustikálnom štýle na 2 poschodiach.
Každá vila má vlastný bazén 6 x 3 metre. Záhradná plocha s zariadenou terasou a grilom.

Rezervovať si zariadenia:
Dve: funkcia kanárskom štýle izby majú drevené stropy a drevené podlahy, dvojposteľ, kúrenie, satelitný TV s plochou obrazovkou zdarma, trezor, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, WC, sušič vlasov. K dispozícii aj pre jednorazové použitie.
(Voliteľne pod FUEA83 ako dvojaký meter (DS).)
Vila: Na spodnom poschodí sa nachádza veľká obývacia izba s dreveným stropom a rustikálny nábytok na mramorovej podlahe, telefón, TV so satelitným príjmom zadarmo, požičiavanie za poplatok za poplatok. Plne vybavená kuchyňa so sklokeramickou varnou doskou, sporákom, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, práčkou. 2 spálne s jedným z nich s integrovanou kúpeľňou a 1 samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Na hornom poschodí sa nachádza veľká spálňa s dreveným stropom a drevenou podlahou. Kúpeľňa je vyrobená z jemného mramoru. Veľká terasa s fantastickým výhľadom na krajinu.

Rezervačné možnosti stravovania: raňajky alebo polpenzia: rozšírené raňajky, vo večerných a/alebo obedových menu výber v hoteli Boutique Casa Vieja rezervovateľné.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Ako sa tam dostať: Z letiska smerom na Puerto del Rosario/Corralero FV2. Po cca. 3 km odbočiť vpravo na Antiguu/La Oliva FV3. Po cca. 4 km odbočte doprava smerom na La Oliva.
Dosiahnete kruhový objazd a odbočte doľava smerom k La Olive FV10. Sledujte túto cestu priamo vpredu a dosahujte cca. 19 km od miesta La Oliva. Na konci dediny smerom na Villaverde, na ľavej strane, uvidíte svoj hotel s označením "Casa Vieja Hotel and Restaurante". Ak máte akékoľvek problémy s prístupom, môžete zavolať na číslo: 0034-928861987

Hotelové služby: V hoteli: Wi-Fi vo verejných priestoroch zdarma. Parkovanie zadarmo.
Čistenie 5 krát týždenne, zmena uteráka 3 krát týždenne a výmena posteľnej bielizne raz za týždeň.

Poznámky: Adresa:
C/El Almendrero, 2
35640 La Oliva
Fuerteventura/Spain
Tel: 0034 928861987
Ceny patrí požičovňa áut z/na letisko (Fiat Panda alebo podobné autopožičovne podmienky) a pri rezervácii kódovaní FUE209O a FUE209C bez automobilov a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť tu príchod ohľadom vyzdvihnutie kľúčov s.
**
Dôležité: Kontaktujte prosím sprievodcu tour priamo pri príchode na letisko.
**
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!

Sezóna Poznámka: Hotel FUEA83 ponúka len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.11. - 30.11.2019
8 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
23.11. - 1.12.2019
8 nocí
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
29.11. - 7.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}