Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Finca La Sorriba
* * * * *

30.11. - 11.12. Vybrať iný termín
635 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel Finca La Sorriba sa nachádza vo veľmi kľudnej a vidieckej oblasti, cca. 300 m nad morom s krásnym výhľadom na more a sopkou Teide. Ideálne miesto na oddych a odpočinok a tiež na všestranné aktivity (napr. Turistika, tenis, golf, paragliding atď.)

Vybavenie: Hotel Finca La Sorriba sa skladá z 2 domov, domu Candelaria a domu Carmen. Obrázkový bazén (nevyhrievaný) môže byť použitý zákazníkom. Wi-Fi zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Dom Carmen typu A: Dom je dvojpodlažný a má v hornej časti 2 oddelené spálne (1x s 2 samostatnými lôžkami a 1x s manželskou posteľou), americká kuchyňa, mikrovlnná rúra, opekač, rýchlovarná kanvica, kávovar, sklokeramická varná doska s 4 platňami, Stolička, kúpeľňa so sprchovacím WC.
V spodnom poschodí je obývacia izba s gaučom, kreslo, SAT-TV, zariadený balkón/terasa. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do 4)
Dom Candelaria Typ B: Nábytok je rovnaký ako v dome Carmen, len tu sú všetky izby na prízemí a sú tu 2 spálne s 2 oddelenými lôžkami. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do 4)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy

Kategória Krajina: Finca

Popis cesty: Z južného letiska "Reina Sofia" po diaľnicu smer Santa Cruz.
Po cca. 60 km pred Santa Cruz, prejdite podľa značiek na "Conexión Autopista de Norte" (severná diaľnica) a potom sa riadte značkami do Puerto de la Cruz.
Cesta okolo Puerto de la Cruz smerom k Los Realejos/Icod. V diaľnici Los Realejos sa diaľnica mení na krajinu, vedie doľava a pokračuje po tejto pobrežnej ceste smerom k ICOD DE LOS VINOS.
Po cca. Po 8 km prejdete cez dedinu San Juan de la Rambla, pokračujete po ceste a prejdete tunelom Santo Domingo, asi po 1.000 m po tuneli dosiahnete veľké kruhové objazdenie.
Vezmite výjazd (salida) LAS CUCHARAS/LOS MORISCOS. Potom postupujte podľa označenia BODEGON 7 SIETE ISLAS. Tu v reštaurácii BODEGON 7 ISLAS vás správca spozná a príde do ubytovania LA SORRIBA.
Z letiska Sever "Los Rodeos" odbočte smerom na diaľnicu Puerto de la Cruz.
Cesta okolo Puerto de la Cruz smerom k Los Realejos/Icod. V diaľnici Los Realejos sa diaľnica mení na krajinu, vedie doľava a pokračuje po tejto pobrežnej ceste smerom k ICOD DE LOS VINOS.
Po cca. Po 8 km prechádzate dedinkou "San Juan de la Rambla", pokračujte na ceste a prejdite tunelom "Santo Domingo" a asi 1000 metrov po tuneli dosiahnete veľké kruhové objazdenie.
Vezmite výjazd (salida) LAS CUCHARAS/LOS MORISCOS. Potom postupujte podľa označenia BODEGON 7 SIETE ISLAS. Tu v reštaurácii BODEGON 7 ISLAS vás správca spozná a príde do ubytovania LA SORRIBA.

Hotelové služby: Úvodné a záverečné upratovanie.
Uteráky: 2 krát, zmena listy 1x týždenne.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky pre požičovňu nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS647O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!

Poznámka 2: Zvieratá nie sú dovolené!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
30.11. - 11.12.2019
11 nocí
3.12. - 11.12.2019
8 nocí
4.12. - 14.12.2019
10 nocí
4.12. - 11.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3