Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
18.01. - 25.01. Vybrať iný termín
553 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento vynikajúco zrekonštruovaný starý dom v Canare sa nachádza v malej štvrti Las Rosas v nadmorskej výške 770 metrov s nádherným výhľadom na nedotknutú krajinu do hor Anaga a Gran Canaria. Dom a veľká terasa na nádvorí sú chránené južným nepriateľským severným vetrom. Obchody nájdete v Las Rosas v cca. Vzdialenosť 600 m. Bary a reštaurácie v okolí. Letisko je vzdialené 75 km a najbližšie mesto je "La Esperanza" cca. 2 km (nákupné, bary, reštaurácie).

Vybavenie: Fínka sa skladá z troch rôznych bytových jednotiek: Casa Peral, Casa La Higuera a Casa La Linde. Majú veľké vyhliadkové terasy s dreveným nábytkom a slnečníkmi, obklopené záhradou vysadenou ovocnými stromami. V zadnej časti je priestor na grilovanie s murovanou pecou a 4-horákovou plynovou varnou doskou. Ponúka sa možnosť umývania riadu. Okrem toho je možné zdieľať stôl a stoličky. Na umývanie je jedna chata s práčkou, žehliaca doska a žehlička. Všetky jednotky majú radiátory.

Rezervovať si zariadenia:
El Peral: Dom je vybavený spálňou (2 samostatné lôžka: 90x190 cm), kúpeľňou s vaňou/sprchou, plnou kuchyňou s 2 elektrickými taničkami, chladničkou, jedálenským stolom so stoličkami, obývacou izbou s posedením a krbom, Tabuľka, televízia (len národné programy) a hudobný systém. Z terasy sa dostanete do záhrady a má prístup do vyhrievaného bazéna s lehátkami a grilom. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2)
La Higuera: Dom je vybavený dvoma krásne zariadenými spálňami, z ktorých jedna má 2 samostatné lôžka, druhá s francúzskou posteľou (1, 35 x 1, 90 m). K dispozícii sú 2 kúpeľne v kúpeľni, jedna so sprchou, druhá s vaňou. Obývacia izba s krbom je veľmi priestranná (pohovka a jedáleň), samostatná kuchyňa je plne vybavená. Z terasy sa dostanete do záhrady a má prístup do vyhrievaného bazéna s lehátkami a grilom. (Obsadenosť: dospelí od 2 do max 4)
La Linde: Tento dom bol pôvodne hlavným domom finca a nachádza sa cca. 20 m od ostatných domov a nachádza sa na cca. 3500 veľkých pozemkov s vlastným bazénom.
Dom má 2 oddelené spálne, jedno s manželskou posteľou, druhé s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne (jedna s vaňou, druhá so sprchou (hydromasáž) a sušičom vlasov, plne vybavená kuchyňa a útulná obývacia izba s krbom, radiátorom, satelitnou TV.
Z terasy sa dostanete do záhrady a má prístup do vyhrievaného bazéna s lehátkami a grilom.
Vlastné parkovisko. (Obsadenosť: dospelí od 2 do max 4)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy

Kategória Krajina: Finca

Ako sa tam dostať: Z južného letiska Tenerife choďte južným smerom TF-1 smerom na Santa Cruz. Pred Santa Cruz zíďte výjazdom SANTA MARIA DEL MAR/AÑAZA na TF2 (spojenie medzi južnými a severnými diaľnicami) a choďte smerom na LA LAGUNA/AEROPUERTO NORTE/PUERTO DE LA CRUZ.
Krátko potom, čo uvidíte vpravo športové nákupné stredisko DECATHLON, zadáte tunel (vždy v smere na La Laguna/Aeropuerto Norte/Puerto de la Cruz) a potom sa automaticky dostanete na Nordautobahn (TF5).
Zíďte výjazdom LA ESPERANZA/EL TEIDE TF-24. Z kruhového objazdu zíďte výjazdom na LA ESPERANZA a pokračujte po ceste, medzi KM 7 a 8 odbočte doľava a pokračujte cca. 50 metrov doprava a potom cca. 100 metrov od mesta Las Rosas (pozri mapu). Choďte po tejto ceste k číslu 58 (vpravo v zákrute)
V prípade oneskorenia, ak nenájdete finsko alebo v prípade núdze, kontaktujte majiteľa Jose Manuel: 0034/616 596 851 alebo 0034/922 680 922
Pri príchode na letisko prejdite priamym smerom do finca, pretože tu majiteľ čaká na odovzdanie kľúča (asi 2 2 ½ hodiny po pristátí) k vám!

Hotelové služby: Úvodné a záverečné upratovanie.
Výmena uterákov každé 3 dni, výmena bielizne raz za týždeň.
Casa El Peral a Casa La Higuera zdieľajú parkovacie miesto

Poznámky: ***
slr hodnotenie 4 slnečné kvôli individuálny dovolenkový charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky autopožičovne nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS663O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
18.1. - 25.1.2020
7 nocí
19.1. - 26.1.2020
7 nocí
20.1. - 27.1.2020
7 nocí
21.1. - 28.1.2020
7 nocí
22.1. - 29.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}