Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Casonas de Marengo
* * * * *

05.11. - 13.11. Vybrať iný termín
627 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Malebné mestečko Icod de los Vinos bolo objavené v roku 1501. Staré centrum mesta s niektorými budovami z tohto obdobia sa zachovalo. Tento rok 2000-rok-starý dračí strom, najstaršie a najkrajšie svojho druhu, môže byť obdivovaný tu. Okolo Icod de los Vinos leží prekrásny prístav San Marcos a krásna pláž. Nezabudnite na jedinečný pohľad na horu Teide.
Veľkolepá fialka z 18. storočia sa nachádza na cca. 3000 m² pozemku, cca. 8 km nad Ikódom. Bol rozsiahle zrekonštruovaný a obnovený tak, aby bol krásny kanársky štýl nepochybne zachovaný. Fínka sa skladá zo 6 domov/apartmánov s úžasnými výhľadmi uprostred svieže zelenej vegetácie. K dispozícii je spoločný bazén s lehátkami a slnečníkmi

Vybavenie: Všetky 6 jednotiek sú komfortne zariadené a zapôsobia svojim štýlovým a útulným nábytkom.
Všetky majú elektrický radiátor, satelitnú TV, trezor, kuchyňu sú plne vybavené, mikrovlnná rúra, toaster, kanvica sú k dispozícii.
Tri jednotky s vlastnou súkromnou terasou, tri s komunálnou terasou. Všetky sú plne vybavené drevenými podlahami. Všetky majú samostatný vchod.
Recepcia je otvorená od pondelka do piatku od 9:30 do 13:30.

Rezervovať si zariadenia:
La Cuadra (H2C): Jediný samostatný dom, vonkajšia fasáda je z prírodného kameňa:
70 m² obytná plocha, 15 m² súkromná terasa. 1 spálňa, 1 kúpeľňa, 1 obývačka a kuchyňa, jedáleň. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2 detí do 2 rokov)
El Teide (H2F): 70 m² obytná plocha, 40 m² súkromná terasa. 1 spálňa, 1 kúpeľňa, 1 obývačka s kuchyňou. (Obsadenosť: Dospelí do 2 detí do 2 rokov)
Señorial la Era (H2E): Skladá sa z dvoch úrovní. 60 m² obývacia izba, 1 obývacia izba, 1 kuchyňa, 1 spálňa, 1 kúpeľňa, spoločná terasa s krásnym výhľadom na more a Teide. Terasa v spoločenstve (obsadenosť: dospelí od 1 do 2 detí do 2 rokov)
La Bodega (H2B) k dispozícii len na vyžiadanie: 45 m² obytná plocha, 1 kúpeľňa, 1 spálňa, bezbariérový prístup. Výhľad na more a grilovanie. Spoločenská terasa. (Obsadenosť: dospelí do 2 detí maximálne 2)
Cuarto de Aperos (H2A): 30 m² obývacia izba, obývačka, manželská posteľ, 1 kuchyňa, 1 kúpeľňa so sprchovacím kútom. terasa komunita. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2)
Duplex La Bodega de San Marcos (H2G): V prízemí:
45 m² obytná plocha, 1 kúpeľňa, 1 spálňa, bezbariérový prístup. Výhľad na more a grilovanie. Spoločenská terasa. Vonkajšie schodisko vedie do horného poschodia:
55 m² obytná plocha, 25 m² súkromná terasa. 1 spálňa, 1 kúpeľňa, 1 obývacia izba, plne vybavená kuchyňa. Krásny výhľad na pláž San Marcos a sopku Teide. (Obsadenosť: dospelí od 3 do 4 alebo dospelí do 4 detí do 4 rokov)
Mirador de Marengo (H2H): Prvotná jednotka na vstupe do finca a cca. 200 m od hlavnej budovy, pri bazéne a spoločenskom grile, s 1 spálňou (manželskou posteľou) a rozkladacou pohovkou, kúpeľňou so sprchovacím kútom, malou obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, plnou kuchyňou a vlastnou terasou s grilom a fantastickým výhľadom (od októbra 2016 s hydromasážnou vaňou) , Súkromné ​​parkovisko, Wi-Fi (v dome a na terase) a satelitná TV zadarmo. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2 detí do 2 rokov)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: Bez stravovania.

Kategória Krajina: Finca

Popis cesty: Vydajte sa na diaľnicu na juh, ktorá vychádza z južného smeru letiska Santa Cruz. Krátko pred Santa Cruz odbočte na severnú diaľnicu a prejdite okolo Puerto de la Cruz smerom na Icod de los Vinos (C 820/TF 5). Ste priamo na starej pobrežnej ceste. Potom pokračujte z ***
Zo severného letiska LOS RODEOS pôjdete smerom na Puerto de la Cruz, prechádzate Puerto de la Cruz vždy smerom na Icod de los Vinos (C 820/TF 5). Ste priamo na starej pobrežnej ceste.
*** Prejdite na výjazd ICOD DE LOS VINOS na kruhový objazd. Obráťte sa smerom na CUEVAS DEL VIENTO a pokračujte cestou do návštevníckeho centra "CENTRO VISITANTES CUEVA DEL VIENTO
Tu prišiel na vidličku vpravo a cca. 100 m ďalej je CASONA DE MARENGO.

Hotelový servis: zahrnuté počiatočné a záverečné upratovanie
Bielizeň 1 x týždenne a uteráky 2 x týždenne

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky pre požičovňu nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS691O bez prenájmu áut a bez prevodu nám prosím informujte čas príchodu týkajúci sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.11. - 13.11.2019
8 nocí
6.11. - 13.11.2019
7 nocí
3.12. - 11.12.2019
8 nocí
4.12. - 14.12.2019
10 nocí
4.12. - 11.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3