Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
10.04. - 17.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
1 149 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
10.4. - 17.4.2019
7 nocí
1 149,00 €
22.4. - 29.4.2019
7 nocí
1 235,00 €
23.4. - 30.4.2019
7 nocí
1 204,00 €
25.4. - 2.5.2019
7 nocí
1 236,00 €
Miesto:
Tento očarujúci hotel sa nachádza na najvyššej úrovni malebnej osady Pyrgos, priamo pri vstupe do stredovekého hradu. Centrum mesta je vzdialené približne 6 km od hotela.

Vlastnosti:
Hostia sa môžu ubytovať v jednej z 10 izieb.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Hotel má šatňu a trezor.Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.K dispozícii sú služby pre deti, opatrovanie detí, transferové služby, izbová služba, práčovňa a pagingové služby.K dispozícii je kopírka na pomoc pri obchodných činnostiach.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené obývacím priestorom a kúpeľňou, ako aj klimatizáciou a kúrením pre dobré vnútorné prostredie.Hostia hotela dostanú pri príchode darček na uvítanie.Väčšina izieb má štandardnú terasu.Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio, CD prehrávač, DVD prehrávač, sieťový adaptér a WiFi.Hostia si môžu vychutnať večerné nočné služby.Izby v izbách sú vybavené papučami.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Fén na vlasy, make-up zrkadlo a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.Toaletné potreby sú poskytované pre väčšie pohodlie v kúpeľniach.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Ubytovacie zariadenie ponúka izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén ponúka príjemné potešenie z kúpania. Na terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. K dispozícii je množstvo kúpeľných procedúr, vrátane kúpeľov, parných kúpeľov, hammam, masážnych procedúr a hydroterapeutických procedúr.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, kaviareň a bar. Dom ponúka široký výber jedál. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok a polpenzie. Bohaté raňajky, obedy a večere ponúkajú pestré menu (obed a večera à la carte). K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane vegetariánskych jedál. Okrem toho hotel ponúka občerstvenie.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v ubytovacom zariadení: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR