Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
01.04. - 10.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
1 137 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.4. - 8.4.2019
7 nocí
1.4. - 10.4.2019
9 nocí
1 137,00 €
1.4. - 9.4.2019
8 nocí
1 118,00 €
1.4. - 11.4.2019
10 nocí
1 209,00 €
Miesto:
Tento exkluzívny hotel sa nachádza v centre Fira na ostrove Santorini, len pár minút od okraja mesta Caldera.

Vlastnosti:
Hotel vítá svojich hostí v 50 izbách. Dom ponúka recepciu a recepciu. Rôzne vybavenie a služby - TV miestnosť, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a obchodné centrum - sú v ponuke. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie. Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie. Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je aj mini chladnička. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a rádio. Hostia budú mať tiež pantofle v ich ubytovaní. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Rozmanitosť ponúka tenis, telocvičňa, stolný tenis, kúpele a masáže.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa raňajkovú miestnosť a bar. K dispozícii je množstvo jedál. Hostia si môžu vybrať z ubytovania vrátane raňajok a polpenzie. Ponúkame raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR