Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Apartamentos Alta Galdana
* * * * *

24.09. - 01.10. Vybrať iný termín
552 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Bytový komplex je cca. 350 m od pláže. Verejnú dopravu je možné dosiahnuť po približne 600 metroch.

Vlastnosti:
35 apartmánov ponúka hosťom komfort a pohodlie. Ponuka zahŕňa lekársku starostlivosť. Wi-Fi (bezplatne) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu a správne prostredie pre izbu zabezpečuje ventilátor. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. Izby majú manželskú posteľ alebo rozkladaciu pohovku. Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kuchynka má chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Televízor je súčasťou základnej výbavy izieb. Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú športové a zábavné možnosti apartmánového komplexu na výber. Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. K dispozícii sú rôzne ponuky, vrátane golfu a solária.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú bar a krčmy. Môžete si vybrať raňajky.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
30.9. - 9.10.2019
9 nocí
30.9. - 7.10.2019
7 nocí
30.9. - 8.10.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 1
Hodnotenia klientov: 5 / 6