Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Playa Blanca Beach Resort
* * * * *

28.10. - 06.11. Vybrať iný termín
1 288 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Najväčší slaný bazén v Strednej Amerike ... vodné športy ...

Poloha: Hotelový komplex sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži Playa Blanca. Reštaurácie a nákupné možnosti nájdete v bezprostrednej blízkosti. Prepravný čas z Panamy Airport je približne 2,5 hodiny.

Vybavenie: Rezort má celkovo 370 izieb. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, internetový kútik (za poplatok), bufetová reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, thajská gril reštaurácia s morskými prírodnými špecialitami, mexická reštaurácia, sushi reštaurácia (za poplatok), talianska reštaurácia, snack bar a 6 Bary (vrátane baru pri bazéne), obchody so suvenírmi. Má tiež 3 bazény s bezplatnými lehátkami a slnečníkmi.

Ubytovanie: Komfortne zariadené luxusné izby (A1-4A) sa nachádzajú v hlavnej časti areálu a vybavené kávovarom, minibarom (za príplatok), klimatizáciou, trezorom, káblovou TV, telefónom, internetom zadarmo, vaňou alebo sprchou, WC, Balkón alebo terasa a výhľad na záhradu alebo bazén. Luxusné apartmány (A1-4B) sú priestrannejšie a nachádzajú sa v samostatnej časti komplexu, ktorý sa môže pochváliť najväčším morským bazénom v strednej Amerike.

Jedlo a pitie: All Inclusive.

All Inclusive: Všetky jedlá v bufetovom štýle. Večeru si môžete objednať aj na požiadanie (v závislosti od dostupnosti s predbežnou rezerváciou). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, nápoje v diskotéke.

Zábava: Zmena animačných a zábavných programov. Rôzne predstavenia večer. Diskotéka.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: Aerobik, plážový volejbal, telocvičňa, tanečné kurzy, osvetlený tenisový kurt a vodné športy (kajak a pedál). Za poplatok: banánový čln, požičovňa bicyklov, hlbokomorský rybolov, vodné lyžovanie, katamarán, jazda na koňoch a potápanie.

Wellness: Za poplatok: masáže.

Rodiny: V cene: Mini klub. Doplatok: služba Babysitter (na vyžiadanie).

Informácie: Platobné karty: VISA, Mastercard, Amex, Diners; Jazyk služby: angličtina; Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Výhoda úspor: Až 20% zľava skorého vtáka, bezplatné noci, napr. 7 = 6 a ďalšie cenové výhody v konkrétnych termínoch nájdete v cenovej časti.

Doplnkové služby: Neckermann Reisen hostia dostanú špeciálny balík Gourmet Experience: VIP servis (špeciálne náramok), nápoj na privítanie, prebudenie v miestnosti so šťavou, kávou, chlebom alebo sladkým chlebom, minibarom (2 fľaše vody, 2 pivá, 2 sóda), prístup do 3 špeciálnych reštaurácií (pre 5 večere), 24-hodinový snack bar, 15% zľava v obchodoch a poukážky na kasíno.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}