Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Chuini Zanzibar Beach
* * * * *

01.11. - 09.11. Vybrať iný termín
1 499 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Malá komfortná chata sa nachádza na pokojnom západnom pobreží Zanzibaru, v súkromnej zátoke s nádhernými západy slnka. Miesto, ktoré nie je ďaleko od historického Stonetownu pripomína so svojou rozprávkou zrúcaninu sultánskeho paláca niekedy dávno preč od 1001 Nights. Arabský sultánsky palác bol postavený v roku 1872 sultánom Seyidom Barghashom a je súčasťou kultúrneho dedičstva Zanzibaru. Zvláštnym dôrazom je protiprúd, každodenne sa rozvíjajúca pieskovisko s ľahkým jemným pieskom, na ktorom sa hostia môžu nádherne opaľovať (kyvadlový prevoz loďou denne, za poplatok). cca. 20 minút jazdy do Stone Town. Čas cesty na letisko: cca. 25 minút.

Vybavenie: Vychutnajte si kulinárske vymoženosti v reštaurácii.Čerstvé ryby a morské plody sa tu denne podávajú.Výber vynikajúcich medzinárodných a afrických jedál je čerstvo pripravený so známymi koreninami Zanzibaru.K dispozícii sú aj ďalšie 2 reštaurácie, kde sa hostia môžu pochváliť čerstvými lahôdkami, ako aj lahodnými pizzami z kamennej pece.Najdôležitejšie sú dennéTematické večery, napr. v záhrade, na pláži alebo na palube bazéna.Pavilón má výhľad na Indický oceán a ponúka tropické majáky.Dve bazény sľubujú chladenie v horúcich dňoch.Palác je obklopený krásnou záhradou s pôsobivými mango a papájovými stromami.Môžete objaviť hviezdnu oblohu južnej pologule pomocou teleskopu.V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Izieb: 14

Izby: 12 pohodlných bungalovov v štýle Zanzibar (asi 35 metrov štvorcových) je vybavených krásnym nábytkom.Zo všetkých izieb si môžete vychutnať nádherný výhľad na Indický oceán.Bungalovy typu Deluxe (asi 35 m2) sú individuálne navrhnuté u. majú priestrannú miestnosť na spanie s posteľou veľkosti king a salónikom, klimatizáciou, stropným ventilátorom a terasou s výhľadom na more.Kúpeľne sú renovované u. vybavené sprchou, samostatným WC a sušičom vlasov.Nadštandardné bungalovy (asi 60 metrov štvorcových) sú väčšie a pohodlnejšie.Prémiové bungalovy (asi 35-60m2) sú individuálne a exkluzívne navrhnuté, ktoré sa nachádzajú na pláži a ponúkajú služby komorníka.Luxusná Honeymoon Suite (135 m²) má 2 spálne, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu a veľkú obývaciu izbu.

Fit & Active: Biliard a stolný tenis, sandolíny, kanoe a rôzne vodné hračky. Poplatok: V bývalej kúpeľe sultána sa nachádza láskyplne zariadené kúpele, ktoré ponúkajú dokonalý oddych a odpočinok s masážami, kozmetickými procedúrami, pedikúrou a manikúrou. Prehliadka plavcov Sundowner v Priv. Sandbank, kde je možné usporiadať výlety na piknik a večere na pláži, alebo napr. výlet do Stonetown v kombinácii s "večerou na streche" v magickej atmosfére, výlety na šnorchlovanie, u.a. začať od súkromného piesku. Jazda na koni a potápačská škola PADI i. d. V blízkosti (transfery z hotela možné).

Stravovanie: Vynikajúce raňajky. Polpenzia a plná penzia za príplatok.

All Inclusive:
  • Raňajky, obedy a večere
  • Nealkoholické nápoje, miestne pivo a domáce víno


Platnosť: Tento opis výkonnosti je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/2019).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.11. - 9.11.2019
7 nocí
1 499,00 €
17.11. - 26.11.2019
7 nocí
1 483,00 €
25.11. - 3.12.2019
7 nocí
1 432,00 €
29.11. - 7.12.2019
7 nocí
1 440,00 €
2.12. - 10.12.2019
7 nocí
1 432,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}