Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Ocean Gardens
* * * * *

22.01. - 29.01. Vybrať iný termín
598 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel Ocean Gardens sa nachádza na kopci, cca. 300 m nad morom. Kvôli tejto výnimočnej polohe sú nádherné výhľady na záliv, hlavné mesto Funchal a Atlantický oceán. Letisko Funchal je cca. 15 minút. V cca. Do centra mesta Funchal sa dostanete autom za 10 minút. Hotel ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu (v závislosti od dostupnosti okrem nedele) medzi centrom mesta a hotelom.

Vybavenie: Tento vkusne zariadený 4-hviezdičkový hotel sa skladá z celkom 85 izieb. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, reštaurácia „Belle Vue“, reštaurácia à la carte „Montanha“ (230 miest, s priestorom pre fajčiarov vonku), hotelový bar „Belle Vue“, snack bar pri bazéne „Panoramica“ , Herňa s biliardom a stolným futbalom/stolným futbalom, sála (pre podujatia a kongresy), vonkajšia časť (nachádza sa na 4. poschodí) so slnečnou terasou, bazénom, záhradami, saunou, relaxačným priestorom a snack barom pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojposteľové izby s výhľadom na more sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou/kúrením, káblovou TV (približne 98 kanálov), telefónom s priamou voľbou, Wi-Fi (v cene), minibarom, trezorom, balkónom a výhľadom na more. Tiež ako dvojitý výhľad na more na jednorazové použitie.
Dvojlôžková izba s výhľadom na záliv: dvojlôžkové izby s výhľadom na záliv, kompletne zrekonštruované v roku 2018, majú kúpeľňu so sprchou, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu/kúrenie, káblovú TV (približne 98 kanálov), telefón s priamou voľbou, port USB, Wi-Fi (v cene) , Minibar, trezor, balkón, výhľad na more a záliv Funchal. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba Bay View na jedno použitie. Možnosť rezervácie od zimy 2018/2019.
Dvojlôžková izba Superior s výhľadom na záliv: Dvojlôžkové izby typu Superior Bay View sú novo postavené v roku 2018 a majú rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby s výhľadom na záliv, ale sú o niečo väčšie a majú panoramatický balkón. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba Superior Bay View na jedno použitie. K dispozícii od 20.12.2018 v zime 2018/2019.
Dvojlôžková izba Typ I Výhľad na more: Dvojlôžkové izby typu I s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more, avšak obmedzená možnosť a špeciálna cena. Dvojlôžková izba typu I s výhľadom na more je k dispozícii len s polpenziou.
Dvojposteľová izba s výhľadom na more typu O: Dvojposteľový výhľad na more typu O má rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more, so špeciálnou základnou cenou.

Možnosť rezervovať si stravovanie: BB/HB: Raňajky od 7:30 do 10:30 v reštaurácii „Belle Vue“, s polpenziou dodatočnou večerou od 19:00 do 22:00 ako výber z menu v à la carte reštaurácii „Montanha“. jedlá à la carte od 11 do 23 hodín sa podávajú v à la carte reštaurácii „Montanha“ (s nákladmi!).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Folklór raz týždenne v reštaurácii.

Šport za poplatok: biliard a stolný futbal/stolný futbal.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Z letiska Funchal sa po diaľnici (Via Rapida) dostanete na Funchal. Choďte zjazdom "Cancela/Garajau" (výjazd č. 15), pokračujte po ceste až do konca a odbočte doprava. Prídete na kruhový objazd a nechajte ho na znamenie pre hotel Oceans Garden. Nasledujte cestu, kým sa nedostanete k inému hotelu. Tam odbočíte doľava a pokračujete po ceste z kopca (smerom na Funchal). Pokračujte po tejto ceste smerom na Funchal. Po prejdení vyhliadkovým bodom "Pináculo" uvidíte hotel vpravo.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: Sauna (v cene). Hotel má tiež relaxačnú zónu s 2 masážnymi miestnosťami (procedúry a procedúry za poplatok).

Hotelové služby: uteráky na kúpanie/bazén (proti vkladu).
Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, v cene).
Wi-Fi (v cene).
Kyvadlová doprava (zahrnuté v závislosti od dostupnosti, okrem nedele):
Hotel Funchal: 10:00 a 15:00, hotel Funchal: 13:00 a 17:00.

Credit Hotel: Všetky hlavné kreditnou kartou.

Poznámky: Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a 1 dieťa dieťa, v dôsledku priestorových obmedzení, nie je možné poskytnúť samostatné detské postieľky v izbe rodičov. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a dieťaťom (bez dieťaťa) je možnosť samostatnej detskej postieľky.
***********************
Sú to nefajčiarske izby. Môže sa fajčiť na balkóne v miestnosti.
***********************
Hotel psy nie sú povolené.
***********************
Na vyžiadanie je k dispozícii 1 bezbariérová dvojlôžková izba.
Všetky hotelové priestory sú bezbariérové.
***********************
KONTAKT HOTELU:
OCEAN GARDENS
ESTRADA CONDE CARVALHAL 321 -SAO GONCALO-
9060-054 FUNCHAL (MADEIRA)
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 351 291 790 760
TELEFAX: 351 291 793 679
E-MAIL:

Poznámka 2:
V katalógu "Sonnenziele" zima 2018/19 na strane 52.
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 288.

Sezóna Poznámka: Pre FNCA58 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.1. - 29.1.2020
7 nocí
25.1. - 1.2.2020
7 nocí
25.1. - 2.2.2020
8 nocí
26.1. - 2.2.2020
7 nocí
14.9. - 23.9.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}