Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Quinta Bela São Tiago
* * * * *

26.11. - 04.12. Vybrať iný termín
553 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Postavený v roku 1894, Quinta Bela São Tiago je obklopený 5700 metrov štvorcových pozemkov a nachádza sa v bývalej ušľachtilej zóne mesta.Z terasy máte neskutočný výhľad na Atlantik, záliv Funchal a okolité hory.Pevnosť São Tiago s výstavným centrom je v bezprostrednej blízkosti hotela, autobusová stanica, stanica lanovky Monte a starý trh v Funchale sú vzdialené len pár minút chôdze.Mesto Funchal ponúka množstvo nákupných možností, kaviarní, barov, reštaurácií a mnoho krásnych prechádzok a vyhliadok.Niekoľko zaujímavých múzeí, historických budov, mestského divadla, kín, parkov a záhrad dopĺňa rôznorodú kultúrnu ponuku tohto kozmopolitného mesta.

Vybavenie: Dom matky bol obnovený s veľkou starostlivosťou a pozornosťou k detailu. Hotel má 3 poschodia, výťah, sladkovodný vonkajší bazén s panoramatickým výhľadom. K dispozícii je tiež sauna, vírivka, turecké kúpele a posilňovňa. Reštaurácia "O Pórtico" sa nachádza v starej časti domu v bývalej jedálni a ponúka komfortné a útulné prostredie s regionálnymi a medzinárodnými špecialitami. Bohaté raňajky formou bufetu vás očakávajú v zimnej záhrade, kde môžete sledovať východ slnka nad mestom Funchal.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, trezor na prenájom, telefón, pripojenie na internet a fax, káblovú TV a minibar. Izby sú umiestnené na strane pozemku a nemajú balkón. Balkónové izby s výhľadom do záhrady alebo s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok.
Jednolôžková izba: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie. Na záhradu alebo na more je k dispozícii za príplatok.
Juniorsuite Meerblick: Výhľad na more apartmánu má rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby s ďalším otvoreným obývacím priestorom a výhľadom na more s balkónom.
Suita s výhľadom na more: apartmány s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako apartmán s manželskou posteľou, ale väčšie s oddeleným obývacím priestorom a výhľadom na more s balkónom.
Dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more: Dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more sú vybavené ako dvojitý výhľad na more s balkónom, ale nachádzajú sa na horných poschodiach (leto 2019: 2. alebo 3. poschodie, zima 19/20: 3. poschodie). Tiež ako dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more na jedno použitie. Možno rezervovať výlučne pri cestovaní schauinsland. K dispozícii sú nasledujúce doplnkové služby: Kávovar (Dolce Gusto) s 2 kapsulami zadarmo (len pri príchode), župany, papuče, fľaša vody, fľaša vína Madeira a medový koláč.
Dvojlôžková izba typu I: rovnaké vlastnosti ako štandardná dvojlôžková izba bez balkóna. Limitovaná kvóta, špeciálna cena a je možné rezervovať iba s polpenziou. V zime 19/20 navyše s výhľadom na more za poplatok.
Dvojposteľová izba typu A (FNCA10): Inak rovnaké zariadenie ako dvojlôžková izba s výhľadom na more a bez balkóna (DA).

Možnosť rezervácie jedál: B & B/HB/FB: raňajky a obed formou bufetu, večera ako menu, prípadne à la carte vo všetkých reštauráciách, niekedy bez príplatku.20 € za poplatok za à la carte. "Dine-Around-Concept": Pozrite si hotelovú službuNašimnite si, že za špeciálne večerné podujatia (napr. Ochutnávky menu alebo folklórne večery) je za príplatok zaplatený miestny poplatok.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Popis cesty: Pokyny z letiska Funchal (FNC): Poznačte si tiež sezónu!
Z letiska prejdite na diaľnicu smerom na Funchal a odbočte na výjazd "Campo da Barca/Funchal" po ceste smerom k Campo da Barca/Funchal.Pokračujte po ceste do Funchalu.Hneď ako uvidíte požiarnu stanicu vpravo, odbočte doľava (ľavý pruh).Opäť prejdite po ceste, kým neuvidíte nákupné centrum Anadia vpravo.Odbočte doľava smerom k "Mercado dos Lavradores".Choďte po ľavom jazdnom pruhu a prejdite na kruhový objazd (socha uprostred).Nechajte kruhový objazd na 1.Ukončite (vpravo) a potom znova odbočte doľava a prejdite smerom hore do "Rua Bela Sao Tiago".Na pravej strane nájdete svoj hotel.
****
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: fitnes, sauna, parný kúpeľ a vírivka za poplatok.

Hotelová služba: Dine-Around-Service (zmeny vyhradené):
Večeru si môžete vychutnať v nasledujúcich hoteloch ako súčasť polpenzie (pracovné dni sa môžu kedykoľvek zmeniť, naši zákazníci dostanú informácie na recepcii pri príchode):
Quinta das Vistas: streda a sobota (streda Fado večer za malý príplatok)
Quinta do Monte: utorok
Quinta do Estreito: Štvrtok folklórny večer s jedlom espetada (za malý príplatok)
Quinta Bela Sao Tiago: Pondelok a piatok
Prevody v týchto dňoch medzi zahrnutými hotelmi.
Hotelové parkovisko (garáž) zdarma pre hotelových hostí (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi (na recepcii hotela).

Poznámky: Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a max. 2 deti dieťa, z dôvodu priestoru bez záchvatu. Detská postieľka v izbe rodičov môže byť poskytnutá. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a 1 detským dieťaťom je možnosť samostatnej detskej postieľky.
***********************
Hotel Kontakt:
QUINTA BELA São TIAGO
RUA BELA DE SAO TIAGO
9050-042 FUNCHAL
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 00351-291-204500
TELEFAX: 00351-291-204510
E-MAIL: REZERVÁCIE @ QUINTABELASAOTIAGO. COM
***********************
1 bezbariérový dvojlôžková izba je k dispozícii na vyžiadanie.

Poznámka 2:
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 262.
V katalógu „Sonnenziele“ zima 2019/20 na strane 43.

Sezóna Poznámka: Pre Hotel FNCA10 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.
*
Na Vianoce a na Silvester sa vzťahuje tento kód obliekania:
„slávnostné večerné nosenie“ (smoking a večerné šaty).Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 4.12.2019
7 nocí
27.11. - 4.12.2019
7 nocí
27.11. - 5.12.2019
8 nocí
28.11. - 6.12.2019
7 nocí
3.12. - 11.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}