Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Suite Hotel Jardins Da Ajuda
* * * * *

12.01. - 21.01. Vybrať iný termín
486 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
V cca. Hostia majú možnosť nakupovať 50 metrov.

Vlastnosti:
Hotel Jardins d'Ajuda Suite ponúka 277 izieb. Jednotlivé poschodia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Pre hostí hotela je k dispozícii konferenčná miestnosť a business centrum. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch, hostia zostávajú v kontakte s vonkajším svetom. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania. K dispozícii je tiež bezplatná kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa. Medzi štandardné vybavenie vo väčšine izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Výhľad na more poskytuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. K dispozícii je tiež trezor. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón a televízor.

Šport/Zábava:
Bazén s vonkajšími a vnútornými priestormi zaručuje občerstvenie a aktívnu rekreáciu. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. K dispozícii je snack bar pri bazéne. K dispozícii je množstvo zariadení vrátane posilňovne, sauny, hammamu a masáží. Večerná zábava je zabezpečená živou hudbou.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad kaviareň a bar. Možnosť zapožičania all-inclusive. Denne sa podávajú pestré raňajky formou bufetu a na obed a večeru sa podávajú menu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
12.1. - 21.1.2020
9 nocí
14.1. - 21.1.2020
7 nocí
17.1. - 28.1.2020
10 nocí
18.1. - 28.1.2020
9 nocí
19.1. - 28.1.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}