Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Residencial Mariazinha by Petit Hotels
* * * * *

25.01. - 02.02. Vybrať iný termín
574 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Malý Residencial sa nachádza uprostred malebného starého mesta Funchal. Odtiaľ máte príležitosť prechádzať sa cez vinuté ulice, obdivovať početné umelecké diela v galériách a na stenách domu alebo sledovať zhonu s typickou kávou v rustikálnom krčme. Je to len pár metrov od zaujímavého trhu, jachtárskeho prístavu s novou mestskou plážou a početných reštaurácií, barov, nočných klubov a obchodov. Funchal letisko na Madeire je cca. 13 km ďaleko.

Vybavenie: Hlavný dom "Mariazinha" má malý recepčný priestor s recepciou (nie vždy obsadené), Wi-Fi (vo všetkých verejných priestoroch av izbách), salónik a raňajková miestnosť, bar a malá terasa s posedením, nádvorie a celkom 10 veľmi priestranných izieb (9 dvojposteľových izieb a 1 apartmán). Ďalších 6 izieb sa nachádza v prílohe Casa da Lado, cca. 200 m od hlavného domu.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: dvojposteľové izby (cca 25 m²) sú priestranné a krásne zariadené. Majú dvomi samostatnými lôžkami (twin), kúpeľňa/WC a bidet, Drevená/Wi-Fi (v cene), telefón, klimatizáciu a káblovú TV. Niektoré izby majú relaxačné posedenie a kávovar.
Jednolôžková izba: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.
Suite: Apartmán (30 m²) sú priestranné a vkusne zariadené. Je vybavená dvoma samostatnými lôžkami (twin), kúpeľňa/WC, bidetom a vírivkou, Drevená/parketová podlaha, Wi-Fi (v cene), telefón, klimatizáciu, káblovú TV a balkónom. Niektoré izby majú relaxačné posedenie a prípravu kávy a čaju
Comfort Room (príloha): Izby Komfort sú priestranné a krásne zariadené. Majú dvomi samostatnými lôžkami (twin), kúpeľňa so sprchou/WC, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), klimatizáciou a káblovou TV s plochou obrazovkou. Niektoré izby majú relaxačné posedenie a kávovar. Tiež sa nazýva komfortná izba (príloha) k dispozícii pre Alleinbenutung.

Rezervovateľné možnosti jedla: B & B: Kontinentálne raňajky s čerstvým pečivom z pekárne hotela sa podávajú v salóniku a jedálni v hlavnom dome "Mariazinha".

Oficiálne trieda: 2 Hviezdičky

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov. Palheiro Golf (18 jamkové golfové ihrisko) je cca. 15 minút jazdy a golfový klub Santo da Serra (27 jamkové golfové ihrisko) je cca. 25 minút jazdy.

Hotelový servis: Welcome drink s 1 pohárom Ponchy. Wi-Fi (vo všetkých verejných priestoroch a v izbách).
Recepcia je otvorená od 9:00 do 13:00 a od 16:00 do 20:00. Počas uzávierky recepcie budú kľúče uložené v pekárni.

Poznámky: Exkluzívne cestovné Schauinsland-in.

***
Hotel nie je vhodný pre zdravotne postihnutých hotelových hostí. Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.

***
Hotel Kontakt:
Residencial Mariazinha
Rua de Santa Maria Nº 155
9060-291 Funchal (Madeira)
Portugalsko
Phone: 351291220239
e-mail:

***

Poznámka 2:
Malá Residencial je kvôli interiérovej dekorácii a umeleckému šarmu Schauinsland-Travel s hodnotením 3,5 Suns!
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 286.
V katalógu „Sonnenziele“ zima 2019/20 na strane 44.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.1. - 2.2.2020
8 nocí
9.2. - 17.2.2020
8 nocí
9.2. - 16.2.2020
7 nocí
1.3. - 8.3.2020
7 nocí
2.3. - 10.3.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}