Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hotel Moniz Sol
* * * * *

07.12. - 14.12. Vybrať iný termín
519 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel Moniz Sol sa nachádza na severnom konci Madeiry, jednej z najkrajších miest na ostrove. Toto miesto je vždy povinnou zastávkou na okružných výletoch, kde môžete obdivovať malebnú krajinu, obzvlášť nádherné vodopády. Prírodné bazény sa nachádzajú priamo pred hotelom. Hotel Moniz Sol sa nachádza v najväčšej prírodnej lesnej oblasti Laurissilva Patrominium v ​​Unesco. Vzdialenosť do mesta Funchal je približne 50 km (50 minút), na letisko je cca. 63 km (70 minút jazdy autom).

Vybavenie: Tento 4-hviezdičkový hotel sa skladá z celkom 47 izieb rozložených na 3 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, reštaurácia a bar s internetovým kútikom, Wi-Fi (súčasťou balenia). Rekreačné zariadenie v hoteli zahŕňa krytý bazén (vyhrievaný), vírivku, saunu, turecký kúpeľ, slnečnú terasu (slnečníky a slnečníky v cene) a detské ihrisko.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s výhľadom na more majú nádherný výhľad na more alebo nádherný výhľad na hory za hotelom. Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou/kúrením, telefónom, Wi-Fi (v cene), prenájom bezpečné (za poplatok), káblovou TV a balkónom. Tiež ako dvojitý výhľad na more pre jednoúčelové rezervácie.
Dvojlôžková izba typu I s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby typu I s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojitý výhľad na more, avšak obmedzené kontingentné a špeciálne ceny.
Apartmán s výhľadom na more (len na vyžiadanie): veľkoryso vybavené apartmány majú obývaciu izbu s opticky oddelenými spálňami, WC, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, župan a sušič vlasov, klimatizáciu/kúrenie, telefón, káblovú TV, trezor , Rýchlovarná kanvica a dva balkóny s nádherným výhľadom na more.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: raňajky formou bufetu, večerný bufet alebo výber menu (kvôli obsadeniu).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Detský program: malé detské ihrisko.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Z letiska pokračujte po diaľnici smerom na Funchal (15 km). Past Funchal a Câmara de Lobos, pokračujte smerom k Ribeira Brava (14 km). Tam odbočte na cestu smerom k São Vicente (16 km), odkiaľ vystupujete na cestu do Porto Moniz (15 km). V Porto Moniz uvidíte značky do hotela.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: krytý bazén (vyhrievaný), whirlpool, sauna a turecký kúpeľ zdarma.

Hotelové služby: Wi-Fi (v cene).

Poznámky: Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a max. 2 deti dieťa, z dôvodu priestoru bez záchvatu. Detská postieľka v izbe rodičov môže byť poskytnutá. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a 1 detským dieťaťom je možnosť samostatnej detskej postieľky.

***
Hotel Moniz Sol už od 1.5.2012 už nie je súčasťou hotelového reťazca Galo-Resort.

***

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
MONIZ SOL
VILA Porto Moniz
9270-095 Porto Moniz
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 00351-291-850150
TELEFAX: 00351-291-850155
Reservace @ HOTELMONIZSOL. COM
V katalógu "Sonnenziele" zima 2018/19 na strane 25.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
14.1. - 23.1.2020
9 nocí
21.1. - 30.1.2020
9 nocí
25.1. - 2.2.2020
8 nocí
26.1. - 2.2.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}