Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Monte Mar Palace
* * * * *

15.01. - 22.01. Vybrať iný termín
588 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel Monte Mar Palace sa nachádza na okraji pokojnej dediny Ponta Delgada, priamo nad morom s krásnym panoramatickým výhľadom na severné pobrežie. K dispozícii je cca. 15 km do prírodných morských bazénov lávovej horniny. Po Funchale je to cca. 40 km ďaleko.

Zariadenie: Hotel Monte Mar Palace má celkom 112 izieb, lobby s recepciou, Wi-Fi (v lobby), výťahy, 'O Montado Restaurant' (tiež à la carte), útulný 'Cliff Bar' ako aj krytý bazén. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén, detský bazén, slnečná terasa a bar pri bazéne. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú zahrnuté v cene.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s výhľadom na more (25 m²) sú elegantné a lákavé s dvoma lôžkami, vaňou/sprchou, WC, fénom, telefónom, káblovou TV, chladničkou, klimatizáciou, trezorom a veľkým balkónom s výhľadom na more. Tiež ako dvojitý výhľad na more pre jednoúčelové rezervácie.
Dvojlôžková izba Premium s manželskou posteľou s výhľadom na more: Moderná a kompletne zrekonštruovaná dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more sa nachádza na 3. poschodí a je vyhradená pre návštevníkov mesta Schauinsland. Sú vybavené kvalitnými drevenými podlahami a nábytkom a majú mnoho vybavenia, ako sú 2 fľaše vody pri príchode, pripojenie USB (vedľa postele), župany a papuče, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a veľký balkón s 2 lehátkami, vrátane Vychutnajte si panoramatický výhľad ešte lepšie.
Suita s výhľadom na more: Apartmány s výhľadom na more sú ideálne pre rodiny s 1-2 deťmi. Sú podstatne väčšie ako dvojlôžkové izby (asi 50 metrov štvorcových) a majú rovnaké vybavenie, ale oddelenú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, manželskou posteľou a výhľadom na more. Možnosť rezervácie aj ako suita na jedno použitie.

Možnosť rezervácie jedál: HB/AI: raňajky formou bufetu, obed a večera formou bufetu alebo formou menu (v závislosti od kapacity). Poncha Workshop: Všetci návštevníci Traveller bude mať exkluzívny 1x pobyt za pobyt vo vysokom percentuálnom dielni poncha v hotelovom bare. Poncha je tradičná medová brandy a podáva sa všade.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky vo forme bufetu, obed a večera formou bufetu alebo výber jedálneho lístka (v závislosti od kapacity), miestne alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, káva a čaj od 11 do 23 hodín a jedlá víno, pivo a voda, sušienky a koláče 16-17 hodín.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denné a večerné zábavný program.
Hra Area (za poplatok).

V cene sú zahrnuté športy: stolný tenis, squash a šípky (záloha je potrebná).

Šport za poplatok: bicykle a biliard.

Detský bazén: Dieťa

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Nechajte letisko a odbočte na hlavnú cestu smerom na Funchal. Dostanete tunel, ktorý vedie k "Ribery Brave". Udržujte vľavo a postupujte podľa značiek "Encumeada/S.Vincente". Odtiaľ pokračujte v smere "S.Vincente". Keď sa dostanete do dediny, cesta vás zavedie do mora, kým sa nedostanete k mostu s modrými oblúkmi. Tu si tu práve teraz. Po cca. Cesta 200 metrov za Hotel Estalagem do Mar (ľavá ruka). Odtiaľ je to cca. Choďte priamo na 6 km, kým neuvidíte hotel vľavo.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: Wellness a wellness centrum (vrátane vstupného) s krytým bazénom/krytým bazénom, vírivkou/vírivkou, saunou a tureckým kúpeľom/hammam. Masáže (za poplatok).

Služby hotela: Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, bez poplatku).
Detské postieľky (podľa dostupnosti, na vyžiadanie zdarma).
V cene ubytovania je zahrnuté Wi-Fi pripojenie na internet. Od zimy 19/20 vrátane Wi-Fi v celom hoteli.
Konferenčná miestnosť/zasadačka (za poplatok).

Poznámky: Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a 1 dieťa dieťa, v dôsledku priestorových obmedzení, nie je možné poskytnúť samostatné detské postieľky v izbe rodičov. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a dieťaťom (bez dieťaťa) je možnosť samostatnej detskej postieľky.

***
Hotel Kontaktné údaje:
MONTE MAR PALACE
SITIO DO Montado
9240-104 Ponta Delgada
MADEIRA/Portugalsko
TELEFÓN: 00351-291-860030
FAX: 00351-291-860031
E-MAIL: EPAC. PT

Poznámka 2: V hoteli je izba prístupná pre invalidné vozíky. Rezervovateľné na vyžiadanie.

***
NIE Psom vstup povolený!
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 254.
V katalógu „Sonnenziele“ zima 2019/20 na strane 18.

Odkaz na sezónu: Na Štedrý a Silvestrovský deň sa vzťahuje tento kódex: "smart casual".Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
15.1. - 22.1.2020
7 nocí
22.1. - 29.1.2020
7 nocí
22.1. - 30.1.2020
8 nocí
23.1. - 30.1.2020
7 nocí
25.1. - 2.2.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}