Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
27.02. - 05.03. Vybrať iný termín
441 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: S výhľadom na celý záliv Machico a len pár krokov od malebného a historického mesta Machico je Dom Pedro Baia. Na novovzniknutú piesočnatú pláž sa dostanete po cca. 5 minút chôdze po krásnej promenáde. Je to asi 22 km do Funchalu. Hotel sa nachádza v pôvabnej krajine obklopenej stálezelenými horami, ktoré kontrastujú s hlbokým modrým morom. Vďaka svojej výsadnej polohe je hotel Dom Pedro Madeira ideálnym východiskovým bodom pre aktívnu dovolenku. Letisko je cca. 10 minút jazdy. Tam sú pravidelné verejné autobusové spojenie do hlavného mesta Funchal a ďalších destinácií na ostrove.

Vybavenie: Tento 4-hviezdičkový hotel sa skladá z celkom 218 izieb rozložených na 10 poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia, bufetová reštaurácia, 2 bary, miestnosť na čítanie a hry, viacúčelová miestnosť a kaderníctvo. Vonku je vyhrievaný bazén s morskou vodou vrátane detského bazéna a baru pri bazéne. Plážové ležadlá a osušky sú zahrnuté v bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú cca. 21 m² s výhľadom na hory, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, sušič vlasov a toaletné potreby zdarma, jedna manželská posteľ alebo 2 oddelené lôžka, posteľná bielizeň, uteráky, telefón s ústredným kúrením, trezor, minibar (za poplatok), TV (plochá obrazovka) a Wi-Fi (v cene). K dispozícii aj na jednorazové použitie.
(Okrem rezervácie pod FNCA20 so záhradným pohľadom DG (2 Pax), 3GD (3 Pax), 2GD (2 1), 1GD (1 dospelý) Bayview s TRI (3 Pax), DS (2 Pax) ) alebo D (2 1).)
Junior suity: Junior suity sú cca. 29 m² a majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale majú klimatizáciu a výhľad na more.
Izba Club s výhľadom na more: Izba Club s výhľadom na more je cca. 23 m2 a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú klimatizáciu, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, balkón a výhľad na more. Môžete si ho rezervovať aj ako výhľad na more pre jednu izbu.
Dvojlôžková izba Bay View: Dvojlôžková izba je cca. 21 m2 a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú výhľad na záliv. Tiež ako dvojlôžková izba záliv pohľad na jednorazové použitie rezervovať.
Juniorsuite (FNCA20): Nachádzajú sa na poschodí 5-10 a majú panoramatický výhľad. Sú tiež vybavené obývacím priestorom a spálňou, TV, minibarom, klimatizáciou, sprchou alebo vaňou, trezorom a telefónom (bez balkóna) (JS3-3 Pax, JS2 Pax).

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB/AI: Všetky jedlá vo forme bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Nealkoholické nápoje, pivo a víno s jedlom. Výber miestnych alkoholických nápojov, nealkoholických nápojov, kávy, čaju, piva a vína od 10-23: 30 v baru pri bazéne alebo piano baru. Občerstvenie od 11-11: 30 hodín a od 17-18 hodín. Zmrzlina od 16:00 do 17:00 v bazéne alebo v klavíri. Tenis na požiadanie. Vrátane volejbalu a badmintonu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denná večerná zábava. Okrem toho sa od mája do októbra 6 krát týždenne počas celého dňa ponúka komplexný program pozostávajúci z tenisu, badmintonu, tradičných hier, stolových hier, aquagymu, aerobiku, prehliadok Machico a mnohých ďalších aktivít.

Zahrnuté športy: stolný tenis, volejbal a badminton.

Šport za poplatok: tenisový kurt, stolný futbal, biliard, športové ihrisko, golf v Santo da Serra (asi 8 km). SSI potápačská škola "Anthia Diving" priamo v hoteli.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Nechajte letisko a postupujte podľa nápisu "Machico" na diaľnici. Po cca. 5 minút jazdy tunelom. Po opustení tunela pokračujte po ceste smerom na Machico. Hotel Dom Pedro Baia sa nachádza po niekoľkých metroch vpravo.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: Masáže za poplatok.

Hotelové služby: Bezplatné parkovanie (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi (k dispozícii v celom hoteli v cene).
Práčovňa (za poplatok).

Upozornenia: Hotel je nefajčiarsky!

***
Nosenie náramku je nevyhnutné na to, aby ste mohli využívať služby all-inclusive.

***
ex Dom Pedro Baia!

***
1 bezbariérový dvojlôžková izba je k dispozícii na vyžiadanie.

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
DOM PEDRO MADEIRA (EX DOM PEDRO BAIA)
ESTRADA DE Sao ​​Roque
9200-126 MACHICO (MADEIRA)
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 351-291-969500
TELEFAX: 351-291-969501
E-MAIL:
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 297.

Sezóna Poznámka: Pre Hotel FNCA20 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.2. - 5.3.2020
7 nocí
1.3. - 8.3.2020
7 nocí
3.3. - 10.3.2020
7 nocí
3.3. - 12.3.2020
9 nocí
3.3. - 11.3.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}