Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Enotel Quinta do Sol
* * * * *

27.11. - 04.12. Vybrať iný termín
572 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel "len dospelí" sa nachádza v turistickej oblasti Funchal a je vzdialený asi 1,5 km od centra a asi 500 m od mora. Neďaleko sa nachádza autobusová zastávka.

Vybavenie: Hotel má celkom 147 moderne a komfortne zariadených izieb. K vybaveniu patrí lobby, reštaurácia, bar a krásne kúpele s krytým bazénom, posilňovňou, saunou a tureckým kúpeľom. Mimo komplexu, vedľa bazénu, sa nachádza relaxačná plocha s lehátkami a hojdacími sieťami.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: dvojlôžkové izby majú vaňu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, káblovú TV (niekoľko nemeckých kanálov), trezor, Wi-Fi (súčasťou) telefón a chladnička. Dvojposteľový výhľad na more (aj bez balkóna) je možné rezervovať za príplatok.
Dvojlôžková izba Superior: Superior dvojlôžkové izby majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale nachádzajú sa v novej časti budovy a majú balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady.
Jednolôžková izba: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na záhradnú stranu na jedno použitie (bez balkóna).
Izba Super Saver: izba Super Saver je podobná dvojlôžkovej izbe Garden (bez balkóna), ale má obmedzenú kapacitu a špeciálnu cenu.
Dvojposteľová izba s výhľadom na more typu A: Dvojposteľová izba s výhľadom na more typu A má rovnaké vlastnosti ako dvojposteľový výhľad na more (bez balkóna), ale obmedzená kapacita a špeciálna cena (100 rokov SPO SSZ = DM bez príplatku).

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: raňajky formou bufetu (7: 30-10: 30), večerný bufet (18: 30-21: 00) alebo výber menu (v závislosti od obsadenosti).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Príležitostná večerná zábava s folklórom a živou hudbou. Vo Funchale nájdete rôzne reštaurácie, bary a nočné kluby.

Šport zahrnutý: telocvičňa s krytým vonkajším/krytým bazénom.

Šport za poplatok: 4 tenisové kurty a squash v susednom zariadení. Malé kúpeľné centrum.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Z letiska odbočte smerom na Funchal. Vezmite dvojitú cestu "Via Rapida", až kým sa na ľavom pruhu nenachádza nápis "Hospital/Porto". Dovtedy jazdíte asi 20-30 minút. Ukončite tu. Na ďalšom semafore vidíte kruhový objazd a ísť rovno doľava (prechádza nemocnica po pravej strane). Pokračujte z kopca s hotelom Madeira Carlton priamo pred vami. Na semafore doprava odbočte vpravo a na ďalšej križovatke odbočte doprava. Vystupujte do kopca okolo sochy "lietajúceho muža". Hotel Quinta do Sol je vpravo.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: sauna, vírivka a turecké kúpele (bez poplatku).

Hotelový servis: 32 parkovacích miest a podzemné parkovisko v hoteli (zdarma, v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi vo všetkých izbách a vo vstupnej hale (vrátane).
Trezor (za poplatok).

Hotel kreditnej karty: Všetky platné kreditné karty sú akceptované.

Poznámky: Upozorňujeme, že hotel je rezervovaný pre hostí starších ako 16 rokov.
***********************
Nie sú povolené žiadne psi!
***********************
Hotel Kontakt:
Enotel Quinta do SOL
RUA DR. PITA, 6
9000-089 Funchal
Portugalsko/MADEIRA
TEL: 00351-291-707010
FAX: 00351-291-766287
QUINTADOSOL @ Enotel. COMTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6