Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Quinta da Bela Vista
* * * * *

14.01. - 21.01. Vybrať iný termín
759 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Vynikajúci v roku 2019 so Svetovou Travel Awards ako "popredných európskych Boutique Hotel" Quinta da Bela Vista sa nachádza nad Funchal, obklopený krásnou záhradou a ponúka panoramatický výhľad na záliv Funchal. Je to 3 km do centra, na letisko sa dostanete za cca. 22 km ďaleko.

Vybavenie: Rodinná Quinta sa datuje do roku 1844 a má štýlovú a osobnú atmosféru.Bol obnovený pred niekoľkými rokmi s veľkou pozornosťou k detailu a rozšíreným časťou budovy.Vkusný výzdobu a čiastočne starožitný nábytok dávajú domu osobitý šarm.Hotel je obklopený veľkou záhradou s vyspelými stromami.K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, salónik s internetovým kútikom (zadarmo), Wi-Fi (súčasťou všetkých izieb), 2 reštaurácie, salónik, knižnica a 2 bary.V záhrade je celoročne vyhrievaný bazén, trávnik a pool bar (lehátka, overlay, slnečníky a plážové uteráky sú v cene).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba záhradný strana: Double Garden strana sú v záhrade krídle, cca. 27 metrov štvorcových a majú kúpeľňu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, káblovú TV, telefón, trezor, minibar, Wi-Fi pripojenie k internetu (v cene) a francúzsky balkón s výhľadom do záhrady alebo do záhrady. Double záhradu a balkón rezervácie k dispozícii. Ako dvojlôžková izba záhradné bočné Typ A I/k dispozícii s obmedzenou kvótu, a špeciálnu cenu Type H.
Jednolôžková izba: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie s výhľadom do záhrady alebo na záhradu.
Dvojlôžková izba Superior: Superior dvojlôžkové izby majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie (asi 33 m²) s balkónom a panoramatickým výhľadom na Funchal a hlavnú budovu.
Juniorsuite: Junior suity sa nachádzajú v roku 1844 postavené "staré sídlo", sú o niečo väčšie ako luxusné dvojlôžkové izby (asi 52 m² - 57 m²), ale nemajú klimatizáciu a balkón, ale majú panoramatický výhľad na záliv Funchal alebo výhľad do záhrady , Individuálne zariadené.
Double Deluxe: Double Deluxe majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Superior sú však v záhradnom krídle, väčšie (asi 50 m²) a majú výhľad do záhrady. K dostaniu tiež ako Double Deluxe typu I s obmedzeným kvóty a zvláštnu cenu.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB/FB: raňajky formou bufetu, obed a večera ako menu.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zahrnuté športy: malá posilňovňa a tenisový kurt.

Šport za poplatok: biliard. Hotelová vlastná plachetnica. Hotel udeľuje 20% zľavu na zelené poplatky na golfových ihriskách Santo da Serra Golf a Palheiro Golf.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Vyjdite z letiska Funchal a prejdite na diaľnicu (Via Rapida) smerom na Funchal.Po cca. 20 minút jazdy, výjazd n.9 "Caminho do Pilar/Picos dos Barcelos" odbočiť vpravo.Opustite diaľnicu a po niekoľkých metroch uvidíte na ľavej strane nápis s nápisom "Funchal Centro".Odbočte vľavo smerom na stredisko Funchal a znova vľavo odbočte na prvú možnosť (názov ulice: Caminho do Dr.Barreto).Postupujte po ceste k križovatke.Uvidíte ružovú stenu pred vami a na ľavej strane znamenie "Pavilhao do CAB".Postupujte podľa dopravného značenia.Postupujte po ceste "Caminho do Avista Navios".Uvidíte starú bránu Quinta da Bela Vista a žltú stenu.Pokračujte po ceste pár metrov, kým sa nedostanete k druhej bráne a recepcii hotela.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: sauna a jacuzzi (za poplatok).

Hotelový servis: 24-hodinová izbová služba (za poplatok).
8x denne od pondelka do piatku (1 x denne sobota) bezplatnú kyvadlovú dopravu do mesta Funchal.
Detská postieľka (v závislosti od dostupnosti až do 4 rokov).
Wi-Fi (zahrnuté vo všetkých izbách).

Poznámky: Privilege Package: Under Computer Access Prístup: FNC069P je súkromná limuzína z/na letisko Funchal, rovnako ako kvety a šampanské pri príchode do miestnosti už zahrnuté. Od zimy18/19 okrem toho aj čajový čas.

*
Hotel nie je vhodný pre ľudí s ťažkosťami v chôdzi.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Víťaz World Travel Awards ako hlavných európskych Boutique Hotel 2019
**************************

Poznámka 2:
Detská postieľka na vyžiadanie.

*
Hotel Kontakt:
Quinta da Belavista
Caminho Avista Navios 4
9000-129 FUNCHAL
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 351 291 706 400
TELEFAX: 351 291 706 411
E-MAIL: INFO @ BELAVISTAMADEIRA. COM
V katalógu "Vysoká trieda" 2019 na strane 130.

Sezóna Poznámka: Na Vianoce a Silvestra po obliekanie: tmavom obleku a kravate/večerné šaty alebo pantsuit).Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.1. - 21.1.2020
7 nocí
15.1. - 22.1.2020
7 nocí
19.1. - 28.1.2020
8 nocí
20.1. - 27.1.2020
7 nocí
20.1. - 28.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}