Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Pestana Village & Miramar
* * * * *

26.11. - 05.12. Vybrať iný termín
557 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Centrálne umiestnený, more je cca. 500 m, centrum cca. 1 km. Čas prenosu: cca. 20-30 min.

Vybavenie: Štátny rezort so 150 izbami, Wi-Fi na recepcii (vrátane), reštaurácia, 3 a la carte reštaurácie a bar, vonkajší bazén s bazénom a bar. Deštníky (gegeb.), Plážové stoličky a uteráky pri bazéne vrátane. Niektoré zariadenia (prístup k moru) hotela Pestana Carlton Madeira môžu byť zdieľané.

Ubytovanie: Štúdiá (A1-2A) sa nachádzajú v dolných poschodiach Pestana Village a ponúkajú kuchynku s chladničkou, prenájom trezorom, káblovú televíziu, telefón, kúpeľňu s vaňou a integrovanú sprchu, WC, sušič vlasov, župany, balkón alebo terasu. Superior štúdiá (A1-3B) v obci Pestana Village s balkónom alebo superior štúdiami (A1-2E) v hoteli Pestana Miramar s klimatizáciou a balkónom alebo terasou. Junior suites (A2-3C) v dedine Pestana majú oddelenú obývaciu izbu. Junior Suites (A2-3G) v hoteli Pestana Miramar ponúkajú klimatizáciu a niektoré majú samostatný obývací priestor. Suity (A2-3D v dedine Pestana, A2H v hoteli Pestana Miramar) majú tiež vizuálne oddelenú obývaciu izbu.

Jedlo a pitie: Raňajky alebo polpenzia. Bufety. Pri rezervácii polpenzie: večera alternatívne v a-la-carte reštaurácii (príplatok) možné. Dietní kuchyňa na vyžiadanie.

Šport/aktivity: Zahrnuté: Posilňovňa (Village), záhradné šachy, stolný tenis (Miramar). Za poplatok: biliard (Miramar). Zľava na zelený poplatok na golfových ihriskách Palheiro Golf (asi 5 km) a Santo do Serra (asi 14 km).

Wellness: V cene: parná miestnosť (Pestana Village), krytý bazén (Pestana Miramar, vyhrievaný), sauna (Pestana Village), whirlpool (Pestana Miramar a Pestana Village). Za poplatok: rôzne masáže (Pestana Village).

Rodiny: Babysitting (za poplatok), detský bazén.

Informácie: Platobné karty: American Express, Diners, Mastercard, VISA, Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019: Minimálny pobyt: 7 nocí od 26.04.-31.10.2019.

PODPIS COMFORT

Vždy obsahuje:
• Rezervácia sedadla pre charterový let s Condor • Voucher leteckej služby vo výške 10 € • FlexOption • Železnica a letiečka 2. triedy • Kvalitný sprievodca
K dostaniu à la carte:
• trieda Condor Premium
• Súkromné ​​prevody
• 1 x 18 jamkových Palheiro Golf (S 21376 A)
• Voľná ​​golfová batožina na Condor (S 21359 A/B)

Condor Airshoppen: Návštevníci hotela Thomas Cook Signature dostanú poukážku Airshoppen v hodnote 10 €. Vypožičateľné pre minimálny predaj vo výške 60 € na všetky lety so spoločnosťou Condor

Vaša výhoda: 10% bonus za včasné vtáky v určitých termínoch pozri cenovú časť.

Thomas Cook navyše: Comfort Služby v cene
  • 1/2 fľaša vína Madeira a medového koláča
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 5.12.2019
9 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
3.12. - 12.12.2019
9 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
13.1. - 20.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}