Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
22.01. - 29.01. Vybrať iný termín
623 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento moderný komfortný hotel sa nachádza nad morom, priamo na promenáde (s priamym prístupom cez bránu). V pešej vzdialenosti sa nachádza nákupné centrum Forum s množstvom obchodov, ako aj rôzne bary a reštaurácie. Centrum mesta Funchal je cca. 3 km (autobus z hotela). Bazén s morskou vodou "Ponta Gorda" sa nachádza pod hotelom (vstupné).

Vybavenie: Tento obľúbený rekreačný hotel sa nachádza v turistickom centre mesta Funchal, nad Lido.Po rozsiahlom rekonštrukcii a renovácii sa hotel otvoril v marci 2016 výlučne pre hostí cestujúcich do Nemecka.Hotel má celkom 215 jednotiek rozložených na 11 poschodiach.Ďalšie vybavenie zahŕňa 3 vleky, lobby s recepciou, panoramatický bar v 6. poschodí.Podlaha s nádherným výhľadom na Atlantik, bufetová reštaurácia Atlantic, snack bar a reštaurácia à la carte Sal, kde sa podávajú prevažne portugalské špeciality.Druhá a la carte reštaurácia s názvom "Ocean View" sa otvorí krátko.Na krásnej slnečnej terase s panoramatickým výhľadom sa nachádza sladkovodný bazén (vyhrievaný) s oddeleným detským bazénom a barom pri bazéne.Plážové lehátka a slnečníky sú súčasťou bazéna.Osušky sú zadarmo pri príchode (za poplatok).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojposteľová izba s výhľadom na more: cca. 25 m² a moderne navrhnutý dvojitý výhľad na more, majú vynikajúcu polohu a priamo smerujú k moru, aby ste zabezpečili neprerušovaný výhľad na Atlantický oceán. Ďalšie vybavenie zahŕňa kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, rýchlovarnú kanvicu, telefón, trezor, minibar (za príplatok), Wi-Fi pripojenie (v cene), stôl a zariadený balkón. Rovnako ako dvojposteľový výhľad na more alebo jednolôžkovú izbu bez príplatku (obmedzená kvóta).
Dvojlôžková izba typu I s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby typu I s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba s výhľadom na more, ale s flexibilnou cenou a obmedzeným kontingentom.
Dvojlôžková izba Pozemok: Dvojlôžkové izby na pozemku majú rovnaké vybavenie ako dvojitý výhľad na more, ale na pozemku.
Dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more: Dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more má rovnakú veľkosť a funkcie ako dvojlôžkové izby, ale nachádza sa v 8. až 11. poschodí hotela. Všetci prémioví hostia dostanú tieto špeciálne služby: fľaša vody a medový koláč pri príchode na izbu, kúpacie plášte a papuče na pôžičku, bezplatný vstup do tureckých kúpeľov a sauny, s rezerváciou vopred na recepcii a skoré odhlásenie/neskoré odhlásenie v závislosti od dostupnosti , 1x bezplatná večera v jednej z dvoch à la carte reštaurácií (nápoje nie sú zahrnuté v cene) pri rezervácii dvojlôžkovej izby Premium s výhľadom na more s jedálenským servisom Polpenzia pre minimálny pobyt na 7 nocí.
Rodinná izba Výhľad na more: Izby Family Sea View sa skladajú z 2 normálnych dvojlôžkových izieb s výhľadom na more s prepojenými dverami a ponúkajú sa s cca. 50 m² dostatok miesta pre maximálne 4 osoby.
Dvojlôžková izba typu I: Dvojlôžkové izby typu I majú rovnaké vybavenie ako dvojposteľová izba, ale s flexibilnou cenou a obmedzeným kontingentom.
Dvojposteľová izba s výhľadom na more Typ A: Dvojposteľová izba s výhľadom na more typu A má rovnaké vybavenie ako dvojposteľová izba s výhľadom na more, ale má obmedzený kontingent a je možné si rezervovať od 1.11.2018 do 26.12.2018 a 3.1.2019-28.2.2019.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: Raňajky formou bufetu. Večera formou bufetu alebo výberom menu (v závislosti od kapacity). Ak sa večera pri reštaurácii à la carte (rezervácia je nutná), HP bude brať do úvahy 13 EUR.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Z letiska odviezť Via Rapídu smerom na Funchal až do výjazdu "Funchal Centro/Hospital". Tu odbočte vľavo, prejdite po nemocnici (vpravo) smerom k Avenida do Infante (do pravého pruhu). Tam odbočte vpravo a držte vľavo na Estrada Monumental. Pokračujte priamo v hoteli Monumental Lido a hoteli Alto Lido vobei.
Hotel Baia Azul sa nachádza na ľavej strane.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: vybavený vnútorným bazénom (v cene), saunou (za poplatok), posilňovňou (v cene), tureckou kúpeľňou (za poplatok), miestnosťou na jogu a 3 miestnosťami na ošetrenie a masáže (za príplatok).

Hotelový servis: Parkovanie (garáž) podľa dostupnosti a za poplatok.
Práčovňa (za poplatok).
Detské postieľky je možné vyžiadať v závislosti od dostupnosti (vrátane).
Wi-Fi (zahrnuté vo verejných priestoroch a hotelových izbách).
Osušky (zahrnuté pri príchode, zmena za poplatok).

Hotel kreditnej karty: Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované nami.

Poznámky: Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a max. 2 deti dieťa, z dôvodu priestoru bez záchvatu. Detská postieľka v izbe rodičov môže byť poskytnutá. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a 1 detským dieťaťom je možnosť samostatnej detskej postieľky.

***
Bezbariérový hotelový objekt.
1 bezbariérový prístup k dispozícii na vyžiadanie.

***
Hotel Kontakt:
BAIA AZUL
RUA QUINTA Calaca, 1
9004-230 FUNCHAL
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 351-291-700400
e-mail:

***

Poznámka 2:

***
Nie psom vstup povolený.

***
2 bezbariérové ​​izby na vyžiadanie (štandardná dvojlôžková izba).

***
K dispozícii je tiež turistický oblek pod FNC876 vrátane 3 výletov.
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 270.
V katalógu "Sonnenziele" Zima 2019/20 na strane 30.

Referencia sezóny: lístky na tribúnu na karneval: Vyskúšajte si veľkú prehliadku dňa 22.2.2020 zblízka a rezervujte si kartu s kódom FNC512 (23 € za lístok a obmedzený počet) na izbu podľa vlastného výberu.
*
Na Štedrý a Silvestrovský deň sa vzťahuje nasledujúci obliekanie: "ležérne".
*Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.1. - 29.1.2020
7 nocí
25.1. - 1.2.2020
7 nocí
25.1. - 2.2.2020
8 nocí
26.1. - 2.2.2020
7 nocí
30.1. - 6.2.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}