Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Rocamar Lido Resort
* * * * *

14.11. - 22.11. Vybrať iný termín
471 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
3 HOTELOVÉ ZARIADENIA USABLE ... PRIAMY PRÍSTUP K MORIU ...

Poloha: Nad zálivom, na skalnatom pobreží. Priamo pred komplexom začína známa prírodná rezervácia "Garajau". Populárne mesto Caniço je cca. 2 km. Služby autobusovej dopravy do mesta Funchal (od pondelka do piatku, okrem štátnych sviatkov, približne 9 km). Čas prechodu na letisko: cca. 15 až 20 minút.

Vybavenie: V komplexe sú 3 hotely: Rocamar, Royal Orchid a Cais da Oliveira.V hoteli Rocamar: 99 izieb, postavené v terasách na skalách, lobby s recepciou, výťah, Wifi (súčasťou balenia), SAT-TV kútik, panoramatická reštaurácia s veľkou terasou a barmi.Vonku je malý bazén s morskou vodou, skalnaté námestie s priamym prístupom k moru a slnečné terasy.V susednom hoteli Royal Orchid: 98 štúdií, lobby s recepciou, výťah, WLAN (vrátane), TV miestnosť, reštaurácia s terasou a barmi.Vonku sa nachádza sladkovodný bazén so slnečnou terasou.K dispozícii sú lehátka, slnečníky a uteráky.V Cais da Oliveira: 66 štúdií v 2 budovách, lobby, Wi-Fi (vrátane), a la carte reštaurácia (steak house), sladkovodný bazén.K dispozícii sú lehátka a vankúše.Všetky zariadenia 3 hotelových komplexov môžu hostia zdieľať.

Ubytovanie: V Rocamar: dvojlôžkové izby (A1-3A) majú mini chladničku, klimatizáciu, trezor, SAT TV, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasu.Voliteľne k dispozícii ako úsporná miestnosť (A2S) alebo s výhľadom na more (A1-3B).V Royal Orchid: štúdiá (B1-2E, asi 35 m2) majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, kuchynský kút s chladničkou, klimatizáciu, trezor, SAT TV, Wi-Fi WC a sušič vlasov.Alternatívne je možné rezervovať aj štúdiá Spar (B2S) alebo s balkónom alebo terasou a výhľadom na more (B1-3A).Seniorské apartmány (B2-4C, cca 70 metrov štvorcových) majú oddelenú spálňu, kúpeľňu s vaňou a balkón alebo terasu s čiastočným výhľadom na more, inak s vybavením ako B2E.Izba Comfort Plus (B2K): Štúdiá B2A v horných 4 poschodiach.V hoteli Cais da Oliveira: štúdio (C1-3B) s kombinovanou obývacou izbou/spálňou, kuchynským kútom, klimatizáciou, trezorom, satelitnou televíziou, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov a balkónom alebo terasou.Voliteľne k dispozícii ako úspory štúdio (C2S) alebo s výhľadom na more (C1-2A).

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Hotel Royal Orchid a Cais de Oliveira je možné objednať aj bez stravy. Bufety.

All Inclusive: miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 24:00. Občerstvenie od 11.00 do 18.00.

Zábava: Týždenný živá hudba.

Šport/Aktivity: V cene: Telocvičňa. Za poplatok: biliard a potápačské centrum.

Wellness: V cene: Krytý bazén, vírivka, sauna, turecká kúpeľ. Za poplatok: procedúry a masáže.

Informácie: Platobné karty: Amex, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 4 hviezdičky; Jazyk služby: nemčina, angličtina.

Výhoda úspor: až do výšky 15% skorých zrážok v niektorých termínoch nájdete v cenovej časti.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.11. - 22.11.2019
7 nocí
21.11. - 29.11.2019
8 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
25.11. - 3.12.2019
7 nocí
26.11. - 5.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6