Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Jardim Atlantico
* * * * *

21.11. - 29.11. Vybrať iný termín
642 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel Jardim Atlantico

Jardim Atlantico:

Poloha: Terasovitý postavený na strmom svahu v skalách s nádherným panoramatickým výhľadom na Atlantický oceán. Do malebnej dedinky Prazeres sa dostanete po cca. 1,5 km. Prírodný park Parque Natural da Madeira je cca. 2 km ďaleko. Nákupné a zábavné možnosti sa nachádzajú asi 10 km v meste Calheta. Niekoľkokrát týždenne kyvadlovú autobusovú dopravu do rôznych miest (za poplatok).

Vybavenie: Tento populárny, certifikovaný ekologický hotel má 97 jednotiek. Ponúka lobby s recepciou, výťahom a WLAN, reštaurácia s terasou, bar, salónik, krbová miestnosť a mini market. V cca. 20.000 m² udržiavaných záhrad nájdete sladkovodný bazén s terasami na opaľovanie, trávnikom a bazénom. K dispozícii sú aj plážové stoličky, vankúše, dáždniky a osušky. Na 4. poschodí je nudistická terasa.

Ubytovanie: Štúdiá: Žijete v pekne zariadených štúdiách s kombinovanou obývacou izbou/spálňou s kuchynským kútom, vaňou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom na prenájom, TV so satelitným príjmom a balkónom s výhľadom na more. Max. Obsadenosť: 2: Pekne zariadené apartmány majú 1 spálňu a obývaciu izbu so sociálnym zariadením, kuchyňu, vaňu/WC, sušič vlasov, TV so satelitným príjmom, telefón, trezor a balkón.

Šport/Zábava/Wellness: Tenis, stolný tenis, badminton (rakety a loptičky každý za poplatok) a biliard v cene. V hotelovej kúpeľnej oblasti môžete využiť fitness a meditačnú miestnosť, vyhrievaný krytý bazén, saunu, vírivku, skúsené sprchy a pred hotelom bezplatnú cestu s rôznymi prírodnými materiálmi na ostrove. Za poplatok: solárium, tepidárium, masáže a rôzne terapeutické a kozmetické procedúry a procedúry. Vo večerných hodinách príležitostné zábavné programy, ako sú pešie výlety, folklór, živá hudba alebo show.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
21.11. - 29.11.2019
8 nocí
25.11. - 3.12.2019
7 nocí
26.11. - 4.12.2019
7 nocí
27.11. - 5.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}