Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Pestana Promenade Ocean & Spa Resort
* * * * *

30.11. - 07.12. Vybrať iný termín
571 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Pestana Promenade Ocean & Spa Resort je, ako to naznačuje názov, umiestnený na promenáde (prístupom cez bránu v hotelovej záhrade) s priamym prístupom k moru, ktorý spája Praia Formosa a Lido. Odtiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na Atlantický oceán. Moderné nákupné centrum "Forum" je vzdialené len 5 minút chôdze.

Vybavenie: Hotel známej hotelovej skupiny Pestana pozostáva z celkom 122 izieb rozložených na 8 poschodiach. Ponúka lobby, 2 výťahy, 2 reštaurácie (vrátane tematickej reštaurácie a a la carte reštaurácie, herne s malou knižnicou, snack bar pri bazéne a koktailového baru. Vo vonkajšom priestore sú tri sladkovodné bazény samostatná oblasť pre deti a vírivku, ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojitá strana Výhľad na more: Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu/WC, sušič na vlasy, posedenie s rozkladacou pohovkou, klimatizáciu, telefón, káblovú TV (LCD TV), platenú TV (za poplatok), trezor, minibar, drevenú podlahu, zariadený balkón alebo terasu, čiastočný výhľad na more a sú na spodných poschodiach. Dvojlôžková izba s výhľadom na more za príplatok. K dispozícii aj ako typ O za špeciálnu cenu a obmedzenú kvótu.
Jednolôžková izba Meerbick: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jednorazové použitie s čiastočným výhľadom na more. K dispozícii je aj dvojlôžková izba pre príplatok za príplatok za jednorazové použitie.
Dvojlôžková izba Superior s výhľadom na more: Superior dvojlôžkové izby majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more, ktoré sa nachádzajú na výsadnom mieste od 2. poschodia. K dispozícii aj ako typ O za špeciálnu cenu a obmedzené kvóty.
Juniorsuite Meerblick: Junior suite s výhľadom na more je vybavená vaňou/sprchou, toaletou, sušičom vlasov, spálňou a oddeleným obývacím priestorom s rozkladacou pohovkou, posedením, klimatizáciou, telefónom, káblovou TV (plazmovou obrazovkou) a trezorom, malou chladničkou, a zariadený balkón.
Suita s výhľadom na more: Súkromný výhľad na more je vybavený ako junior suite, ale má dve kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom.
(Okrem toho k dispozícii pod FNCA02 ako Suite Type A (SA).)

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: Raňajky sa podávajú formou bufetu. Pri rezervovanej polopenzi je večera ponúkaná formou bufetu alebo formou menu. Je tiež možné, že hostia dostanú úver (€ 17,50) pre reštauráciu à la carte v reštaurácii Deep Blue (medzinárodná kuchyňa). (Toto sa nevzťahuje na ponuky označené ako SPO!)

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Sezónne zábavný program.

Šport zahrnutý: Posilňovňa s výhľadom na more (otvorená 24 hodín).

Šport za poplatok: biliard.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Choďte na diaľnicu smerom na Funchal a odbočte na číslo 13 (Funchal/Hospital/Porto). Prijdete na kruhový objazd a vezmite výjazd, ktorý smeruje do nemocnice/Avenida do Mar.
Odbočte vpravo na semaforu smerom Câmara de Lobos a potom po ľavom jazdnom pruhu na ceste Estrada Monumental. Hotel je teraz označený.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: Kúpeľný areál s krytým bazénom, sauna (zdarma), turecká kúpeľ (zdarma), vírivka (zadarmo), relaxačná miestnosť (zdarma) a masáže za poplatok.

Hotelové služby: Bazénové uteráky si môžete požičať zadarmo.
Parkovanie v hoteli, podzemné parkovisko za poplatok (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi (vo verejných priestoroch a vo všetkých izbách).

Hotel kreditnej karty: Visa, Mastercard, American Express a Diners Club.

Poznámky: Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a 1 dieťa dieťa, v dôsledku priestorových obmedzení, nie je možné poskytnúť samostatné detské postieľky v izbe rodičov. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a dieťaťom (bez dieťaťa) je možnosť samostatnej detskej postieľky.
***********************
Nie sú povolené žiadne domáce zvieratá!
***********************
Hotel má 1 bezbariérový alebo bezbariérový izba. Možnosť rezervácie na vyžiadanie.
***********************

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
PESTANA PROMENADE OCEÁN & SPA RESORT
RUA DOS SIMPLCIO PASSOS GOUVEIA, 31
9004-532 FUNCHAL
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 351 291 141 400
TELEFAX: 351 291 762 082
E-MAIL: KOM
***********************
Hotel známej hotelovej skupiny Pestana je hodnotený Schauinsland-rerisen kvôli svojej perfektnej polohe a vysokému štandardu služieb s 4.5 Sun!
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 278.
Katalóg "Sun destinácie" Zima 2019/20 strana 36

Sezóna Poznámka: Pre Hotel FNCA02 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.
*********
Na Štedrý a Silvestrovský deň sa vzťahuje nasledujúci obliekanie: "slávnostné večerné oblečenie" (oblek s kravatou a večerné šaty).Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
14.12. - 22.12.2019
8 nocí
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}