Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
22.05. - 29.05. Vybrať iný termín
654 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Bytový komplex je vzdialený asi 50 metrov od úzkej a piesočnej pláže Caló d'es Moro. Krásne pláže Cala Grassió a Cala Grassioneta sú kúsok pozdĺž pobrežia. Tento nádherný komplex sa nachádza v blízkosti centra a známych Café del Mar a Savannah. Mnohé reštaurácie a bary sú vzdialené len 50 metrov. Nákupné zariadenia sú vzdialené približne 800 metrov.

Vlastnosti:
Tento apartmánový hotel bol v roku 2011 modernizovaný.Hostia ubytovaní v jednom z 87 štúdií.Klimatizovaný apartmánový hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - šatňa, trezor, zmenáreň, požičovňa áut a lekárska pomoc.S prístupom na internet vo verejných priestoroch (za poplatok), hostia môžu zostať v kontakte s vonkajším svetom.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie poskytujú správne vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu.Izby majú manželskú posteľ.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka má chladničku a mikrovlnnú rúru.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené komfortným vybavením s telefónom a televízorom.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Ležadlá a slnečníky sú tiež k dispozícii pre cestujúcich. K dispozícii je snack bar pri bazéne. K dispozícii je množstvo aktivít, ktoré ponúkajú vodné lyžovanie, windsurfing, vodné bicykle, plachtenie, potápanie, kúpele a solárium.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania v ubytovacom zariadení sa nachádza kaviareň. Hotel ponúka širokú škálu možností stravovania. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok a polpenzie. Denne sa podávajú raňajky a večere.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v apartmánovom hoteli: American Express, Visa, JCB a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.5. - 31.5.2020
9 nocí
22.5. - 1.6.2020
10 nocí
22.5. - 29.5.2020
7 nocí
23.5. - 6.6.2020
14 nocí
23.5. - 1.6.2020
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}