Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Strand Beach & Golf Resort Tab
* * * * *

01.05. - 09.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
652 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.5. - 9.5.2019
7 nocí
2.5. - 10.5.2019
7 nocí
3.5. - 11.5.2019
7 nocí
4.5. - 12.5.2019
7 nocí

Všeobecný popis:
Vítame Vás na pláži Beach & Golf Resort Taba Heights v meste Taba.Hotel sa nachádza 50 metrov od piesočnatej/kamienkovej pláže.Pre vaše pohodlie, hotel má mini-trh, kaderníctvo, klimatizáciu, obchody a lobby.5-poschodový hotel hovorí nemecky, rusky, anglicky a taliansky.Pre deti je možnosť vypúšťať paru na detskom ihrisku.K dispozícii je bazén so sladkou vodou a samostatný detský bazén.Hotelový bar s bazénom ponúka hosťom relaxáciu s nápojom.Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo na pláži a pri bazéne.Vzdialenosť od hotela: centrum (20 km), letisko TCP (10 km) a letisko SSH (60 km).Pre zábavu hotel ponúka: diskotéku.Pre vozidlá hotel má parkovacie miesto.
Vlastnosti:
Hotel má služky, zmenáreň, lekársku pomoc, izbovú službu a práčovňu. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme hotspotu Wi-Fi. Hotel vhodný pre rodiny ponúka zábavu pre deti, detský bazén, opatrovanie detí a detský klub, ktorý zabaví rodičov a mladších hostí. V hoteli sa nachádza konferenčná miestnosť.
Stravovanie:
V hoteli sú 2 reštaurácie. Vo večerných hodinách navštívte bar vo vstupnej hale. All Inclusive: All Inclusive zahŕňa neskoré raňajky (prevádzkové hodiny: 10:30 - 11:30), víno, nealkoholické nápoje (prevádzkové hodiny: 10:00 - 22:00), pivo, občerstvenie : 00 - 17:00) a miestne nápoje (prevádzkové hodiny: 10:00 - 22:00).
Šport/Zábava:
Hotel Strand Beach & Golf Resort Taba Heights ponúka vírivku, parný kúpeľ a hammam. Aktivity zahŕňajú šípky, biliard, zábavný program a stolný tenis. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: plážový volejbal, fitnes a futbal. Živá hudba a večerné predstavenia sú k dispozícii na zábavu v závislosti od počasia a sezóny.
Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: Euro/Master Card a Visa Card. Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR