Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hotel Pestana Dom Joao Ii
* * * * *

02.02. - 16.02. Vybrať iný termín
549 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel Pestana Dom Joao Ii

Pestana Dom Joao II:

Poloha: Hotelový komplex sa nachádza na pokojnom mieste, priamo na jemnej piesočnatej pláži Praia de Alvor. Rybárske mestečko Alvor je cca. 1,5 km od hotela a ponúka hosťom veľa tradičných reštaurácií a obchodov. Vzdialenosť na letisko Faro je cca. 70 km.

Vybavenie: Moderný a priestranný hotel pozostáva z 257 izieb a ponúka lobby s recepciou a salónikmi, výťahy, reštauráciu, bary, vyhrievaný krytý bazén a parkovisko. Vo vonkajšom priestore nájdete 2 bazény s morskou vodou (vrátane jedného vyhrievaného) s priestorom na opaľovanie a slnečnou terasou. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba (min. 2, max. 3 dospelí alebo 2 dospelí 1 dieťa): Moderne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy (len na recepcii), telefónom, trezorom. TV, minibar (za príplatok), klimatizáciu a balkón. Výhľad na more je k dispozícii za príplatok. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Šport/Zábava/Wellness: K dispozícii je zdravotný klub so saunou, tureckým kúpeľom, posilňovňou a stolným tenisom. K dispozícii sú pravidelné animačné a zábavné programy. Biliard, minigolf a 5 tenisových antuok/tvrdých súostrov, ako aj driving range a putting green (vzdialenosť asi 500 m) za poplatok. Hoteloví hostia dostávajú zľavu Green Fee na viacerých golfových ihriskách.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
2.2. - 10.2.2020
8 nocí
2.2. - 16.2.2020
14 nocí
2.2. - 9.2.2020
7 nocí
2.2. - 13.2.2020
11 nocí
3.2. - 10.2.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}