Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Hotel Markezinis Suites
* * * * *

01.04. - 08.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
823 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.4. - 8.4.2019
7 nocí
2.4. - 9.4.2019
7 nocí
2.4. - 11.4.2019
9 nocí
3.4. - 10.4.2019
7 nocí
Miesto: Miesto Messaria
Poloha "Getting around" Hotel "Markezinis Suites" víta návštevníkov v Messarii, Grécko.

Vaše ubytovanie: "Markezinis Suites" ponúka 5 izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. Súčasťou hosťovských izieb je úschovňa batožiny, trezor, novinový stánok, služba stráženia detí na požiadanie, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov. V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.
Ponúkané za ubytovanie
 • Recepcia
 • Bazén: Krytý
 • Platba: TUI/VISA, MasterCard, American Express
 • Parkovanie: Parkovanie (podľa dostupnosti), nestrážené: za poplatok
 • Izieb: 5
 • Hviezdičky: 4 hviezdičky


Jemné jedlá: Možnosť stravovania zahŕňa kaviareň a bar. Raňajky si môžete vybrať.
jedlo pitie
 • bar


Športové možnosti: Športové a zábavné možnosti ubytovania sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Príjemná rovnováha medzi športom a relaxáciou, hostia nájdu plávanie v krytom bazéne. Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Okrem masáží ponúka hotel aj kúpele za poplatok.

Takto zostanete: v izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie. Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo rozkladaciu pohovku. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička a čaj/kávovar. Najlepšie rekreačné vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio, stereo systém, DVD prehrávač a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou, vaňou a vírivkou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.
Kde budete žiť
 • 1 manželská posteľ, klimatizácia, kúrenie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, televízor, izbová služba, vaňa alebo sprcha, fén, balkón alebo terasa
 • Rôzne kódy izieb si môžete rezervovať za denne aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V prípade cesty s balíkmi s medzinárodným letom je možné rezervovať vlak na letenku pre odletové letiská v Nemecku (a EuroAirport Basel) bezplatne.
  Vlak na letenku sa nevzťahuje na:
  • Rezervácia čistý letové výkony,
  • Rezervácia hotelový servis bez letu
  • Rezervácia služieb (napr. Hotel, výlety alebo prenájom automobilov) s osobitne rezervovaným letom
  • Cestovanie z nemeckých odletových letísk do cieľových letísk EuroAirport Bazilej a Salzburg, ako aj vnútroštátnej leteckej dopravy v Nemecku
  • Odchýlky od zahraničných letísk, a to ani za vnútornú nemeckú cestu k hranici
  Pre odchádzajúcich hostí TUI Deutschland platí vlak na letenku z nemeckej hranice pre odlety z nemeckých letísk. Pri rezervácii cesty balíkom na internete je vlak na letenku už zahrnutý. Vlakom na letenku je spolupráca s Deutsche Bahn AG.
  Viac informácií nájdete na
  • Súkromný transfer je možné rezervovať v mnohých hoteloch. Okrem individuálnych rezervácií
  • Odborníci na cestovanie sú počas vašej dovolenky k dispozícii 24 hodín denne (osobne, telefonicky alebo e-mailom).
  • Požičovňa áut od spoločnosti TUI CARS si môžete objednať v mnohých destináciách.


  Vstupné požiadavky Grécko:

  Hodnotenie: 100

  BALÍK TUI PLUS: Balíček TUI PLUS zahŕňa: osobnú alebo multimediálnu podporu TUI v nemeckom jazyku pre otázky a obavy týkajúce sa vašej cesty a mimo nej do miestnych a kultúrnych podmienok vášho rezortu, Vášho informačného portálu MY TUI s cennými poznávacími ponukami a digitálnym sprievodcom a Mapa, SMS asistent na požiadanie a profesionálne riadenie kríz TUI.
  Viac o tom

  Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou: Tento výrobok je všeobecne nevhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už to vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa prosím na vašu kanceláriu na rezerváciu!

  Stav informácií: 21.07.2018
  Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
  Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

  Oficiálne hodnotenie: 4

  Hodnotenia klientov

  Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

  Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR