Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
05.09. - 12.09. Vybrať iný termín
624 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Toto očarujúce finca sa nachádza medzi Puerto de la Cruz a San Juan de la Rambla na pozemku cca. 150 000 m² obklopený banánovými plantážami, palmami a ovocnými stromami. Je prekrásne situovaný nad pobrežím v nadmorskej výške cca. 50 m s úchvatným výhľadom na Atlantický oceán a hory v pozadí; Populárna čierna pláž EL SOCORRO je len pár minút chôdze z kopca. Svetovo známe letovisko Puerto de la Cruz je vzdialené cca. 5 km ďaleko.

Vybavenie: Pôvabný, typický kanársky dom, s výbornou polohou, pretože je tichý a nachádza sa v blízkosti pláže a len pár minút do živého letoviska Puerto de la Cruz.

Rezervovať si zariadenia:
Finca: Dom má obývaciu/jedáleň, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, elektrický sporák, mikrovlnnú rúru, rúru, kávovar, kúpeľňu s vaňou (integrovanú sprchu), spálňu s 2 samostatnými lôžkami, s niektorými nemeckými programami.

Rezervovateľné možnosti jedla: Len noc: Len noc

Kategória Krajina: Finca

Ako sa tam dostať: Od letiska South smerom na východ k Santa Cruz, prechádzajúce dediny Poris de Abona, Candelaria a Radazul. Pred Santa Cruz uvidíte značky: "Conexión Autopista Norte" a "La Laguna".
Tu odbočíte vpravo. (Vpravo môžete vidieť veľké nákupné centrum «CARREFOUR»)
Pokračujte na severnej diaľnici "AUTOPISTA NORTE" v smere "La Laguna", "Tacoronte", prejdením "Puerto de la Cruz" a pokračujte na koniec diaľnice v "Los Realejos", potom po ceste smerom k "Icod de los Vinos ".
Na tejto ulici uvidíte cca. 1 KM od konca diaľnice na pravej strane vyhliadka a reštaurácia MIRADOR SAN PEDRO. Potom idete po hlavnej ceste a po asi 1 km je výjazd doprava na záhradné centrum "Zona Verde".
Vezmite prosím tento výjazd (jazdite pomaly) a ihneď odbočte doprava (NESMIE ísť do záhradného centra).
Nasledujte túto ulicu asi 100 metrov a potom uvidíte pravú stranu Finca Doña Juana.

Hotelové služby: čistenie o príchode/odchode
-Pracovanie posteľnej bielizne raz za týždeň a výmena uteráka dvakrát týždenne

Poznámky: ***
Hodnotenie SLR Preložená recenzia hotela 2.5 Slnka kvôli jednotlivým Ferienscharakters.
***
Ceny zahŕňajú prenájom auta z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky zapožičania auta nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS685O bez zapožičania auta a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu na zbierku kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!
***Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.9. - 12.9.2019
7 nocí
10.9. - 17.9.2019
7 nocí
14.9. - 22.9.2019
7 nocí
19.9. - 26.9.2019
7 nocí
17.10. - 24.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2,5
Hodnotenia klientov: 6 / 6