Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Aequora Lanzarote Suites
* * * * *

05.01. - 12.01. Vybrať iný termín
741 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa v Puerto del Carmen, len cca. 200 metrov od pláže Los Pocillos. V bezprostrednej blízkosti (cca 2 km) sa nachádza v centre Puerto del Carmen s mnohými nákupných a zábavných podnikov. Národný park Timanfaya je cca. 20 km od hotela, letisko je cca. 5 km od hotela.

Vybavenie: Moderné Anlanger sa nachádza v meste Puerto del Carmen a vyniká moderným interiérovým dizajnom a kvalitou a rozmanitosťou svojich služieb.Má 398 izieb, ktoré sú vybavené moderným zariadením.hostí v hale s 24-hodinová recepcia sú vítané.Wi-Fi pripojenie v celom objekte hotela.Okrem toho, komplex má päť bazénov, chill-out priestor s bazénom (nad 18 rokov), činnosť bazén a detský bazén a detský bazén (všetko v zime vyhrievaný), predaj upomienkových predmetov, tenisový kurt (za príplatok).Parkovanie zdarma, v závislosti od dostupnosti v danej oblasti.Kúpeľné uteráky sú k dispozícii v bazéne za zálohu.Medzi ďalšie vlastnosti patrí, à la carte reštaurácii, dve bufetové reštaurácie, snack bar a niekoľko barov.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sa objaví v modernom dizajne s balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén a/alebo do záhrady. Vybavené satelitnou TV, trezorom, klimatizáciou, mini bar (za poplatok), kúpeľňou s dažďovou sprchou, WC, sušičom vlasov a make-up zrkadielkom. Telefónom (za poplatok), Wi-Fi (v cene), čaj/kávy (s kapslí). Voliteľne na jednorazové použitie k dispozícii.
Junior Suite: Vybavený ako dvojlôžkové izby, ale s obývacia izba/priestor na spanie a oddelenú spálňu. Voliteľne na jednorazové použitie k dispozícii.
Rodina Junior Suite: Vybavený ako junior suites, ale s dodatočnými prostriedkami pre 3. a 4. osobu.

K dostaniu Jedlo: polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. Je požadované, aby vhodne oblečení. V letnom období sú povolené v pánskych šortiek až ku kolenám. Tričko bez rukávov nie sú povolené.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclsuive: Všetky pokrmy sú podávané formou bufetu. Neskoré raňajky do 12 hodín. Vybraná miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00. Občerstvenie od 10:30 do 17 hodín.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denný zábavný program pre všetky vekové kategórie. Vo večerných hodinách profesionálne show a/alebo živou hudbou v priebehu týždňa.

Športové cene: posilňovňa

Detské Program: detské ihrisko, detský klub (4 až 7 rokov), Maxi klub (8-11 rokov), teenager klub (od 12 rokov). Mini diskotéka vo večerných hodinách.

Wellness: zdravotné a kozmetické centrum pre relaxáciu pre telo i dušu, zatiaľ čo na dovolenke. Personalizované procedúry: masáže, starostlivosť o tvár, starostlivosť o telo (napr zábaly z morských rias alebo blata.).

Poznámky: Lekárska starostlivosť pre 8-9 hod/15-15: 30 hod. Adresu najbližšieho zdravotného strediska je možné si vyžiadať na recepcii.
*******
Detské postieľky sú k dispozícii zdarma.
*******
Kreditné karty: VISA, MASTERCARD
*******
Izby pre telesne postihnutých na vyžiadanie a dostupnostiTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.1. - 12.1.2021
7 nocí
7.1. - 14.1.2021
7 nocí
8.1. - 15.1.2021
7 nocí
10.1. - 19.1.2021
9 nocí
10.1. - 17.1.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}