Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Agriturismo LA CROSTICCIA

Cena od
431 €
Žiadne skryté poplatky
farmárska usadlosť sa nachádza v starej budove, ktorá bola dôkladne zrekonštruovaná. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú uniknúť mestskému životu, stráviť chvíľku v blízkom kontakte s prírodou a zažiť pokojnú a odpočinkovú dovolenku. Oficiálna stránka
Poloha

Poloha

farmárska usadlosť sa nachádza v starej budove, ktorá bola dôkladne zrekonštruovaná. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú uniknúť mestskému životu, stráviť chvíľku v blízkom kontakte s prírodou a zažiť pokojnú a odpočinkovú dovolenku.
Vzdialenosť od centra: Castiglion Fiorentino 2 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, zdarma.
Vybavenie a služby: záhrada so záhradným nábytkom, bazén (12x6 m, cca 21/5-24/9), barbecue, Wi-Fi detský kútik, spoločná práčka, spoločenská miestnosť, kde môže majiteľ na vyžiadanie pripraviť raňajky. Hostia môžu zdarma používať zeleninu zo záhradky a majú tiež možnosť ochutnať a zakúpiť si organické výrobky ako je olivový olej, víno, džem, čerstvé ovocie a zelenina, gaštany a med.
Parkovanie: pri vile.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

tri apartmány zariadené vo vidieckom štýle, vždy s vybaveným kuchynským kútom, toaster, kávovar, TV/SAT, pračka, pergola/ altánok so záhradným nábytkom.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené, na vyžiadanie, 30 €/týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu